Jeśli jeszcze nie znacie polskiej marki Kopi, pora nadrobić zaległości
KOPI, jesień-zima 2017/18 / fot. materiały prasowe

Jeśli jeszcze nie znacie polskiej marki Kopi, pora nadrobić zaległości

Kampanie marki to zawsze uczta dla oka. Nie inaczej jest i tym razem!
26.12.2017

Zadebiutowała wiosną 2015 roku. I to od razu podczas polskiego tygodnia mody (Fashion Philosophy. Fashion Week Poland). Na wybiegu zaprezentowała wówczas swoją kolekcję dyplomową. Kolekcję ubrań dodajmy, bo dziś Natalia Kopiszka projektuje głównie biżuterię. I to z jakim skutkiem! Poznajcie jej markę – Kopi.

 

Minimalistyczna biżuteria od polskich marek i projektantów

 

Kopi – polska marka biżuterii minimalistycznej

Pastelowa, wzorzysta kolekcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, a mimo to Natalia ubrania później projektowała już tylko sporadycznie. Serce postanowiła oddać pierścionkom, bransoletkom i innym błyskotkom, które minimalistyczne i fantazyjne zarazem (tak, ona potrafi to pogodzić!) są dziś jej znakiem rozpoznawczym. „Chcę by moje projekty były inne i charakterystyczne , by wyróżniały się w mnogości rzeczy dostępnych dziś na rynku” – mówi. I cel swój osiąga. Wystarczy przypomnieć sobie jeden z bestsellerów marki – dwuelementowe kolczyki-sztyfty w kształcie oczu, które na uszach tworzyły zaskakujące kompozycje. Albo kaktusy, z którymi nie rozstawała się Bovska. Wszystkie powstają z mosiądzu w małych pracowniach rzemieślniczych (każdego wzoru jest ok. 100 sztuk, do wyboru w kolorze srebrnym lub złotym) na podstawie pomysłów projektantki. A te potrafią przyjść w najmniej spodziewanym momencie, np. tuż przed zaśnięciem.

 

W kolekcji na jesień-zimę 2017/18 znajdziemy kolczyki-koła z subtelną zawieszką, naszyjniki o geometrycznych kształtach, kolczyki w kształcie gwiazdek i klamry do apaszek. A także same apaszki – w fenomenalne autorskie nadruki (nie da się ukryć, że Kopi ma do nich talent). W najnowszej kampanii marki widzimy je w towarzystwie ubrań innej młodej i zdolnej polskiej projektantki – Kas Kryst. „Jej ostatnia kolekcja perfekcyjnie wpisała się w wizję sesji, którą miałam w głowie” – wyznaje Natalia, która z Kas przyjaźni się od lat. „Moja biżuteria i jej ubrania stworzyły całość” – dodaje. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Zresztą, zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie same!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie