Idealna torba na lotnisko? Gwiazdy wiedzą to najlepiej!
Alessandra Ambrosio / fot. Getty Images

Idealna torba na lotnisko? Gwiazdy wiedzą to najlepiej!

Zainspirujcie się ich stylem
30.12.2017

Sen z powiek spędza Wam nie tylko to, jak ubrać się na lotnisko, by czuć się komfortowo i jednocześnie wyglądać szykownie, ale i w jaką torbę spakować wszystko to, co warto mieć pod ręką? Weźcie przykład z gwiazd, w końcu podróże to dla nich codzienność. Przyjrzeliśmy się ich stylizacjom, wiemy już, jakie modele torebek wybierają najczęściej, gdy czeka je długi lot.

Najmodniejsze torebki na lotnisko

Króluje Birkin Bag od Hermèsa. Nietrudno się dziwić. W końcu do tego celu została stworzona. Luksusowa marka zaprojektowała model z myślą o francuskiej it-girl, po tym jak gwiazda przypadkiem spotkała w samolocie jej prezesa i... wysypała na niego zawartość torebki, którą miała wówczas przy sobie. Dopiero Birkin Bag okazała się być godnym zastępcą ulubionego koszyczka aktorki, z którym nie rozstawała się latami do czasu, gdy pod wpływem złości samochodem rozjechał go jej mąż, Jacques Doillon.

Jane Birkin z ówczesnym partnerem Sergem Gainsbourgiem i... ulubionym koszyczkiem. Oczywiście zanim zaprojektowano legendarną dziś Birkin bag / fot/ Getty Images

 

Jane Birkin z torebką nazwaną od jej nazwiska / fot. Getty Images

 

Nie znaczy to, że to jedyny słuszny model do zabrania na lotnisko. Gwiazdy równie często sięgają po inne tote bags, czyli pakowne torby z uszami – na tyle długimi, by torby można było nosić zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Aktorki i modelki najczęściej przewieszają je zresztą w zgięciu łokcia. By drugą ręką... ciągnąć za sobą walizeczkę na kółkach. Wyjątek? Kate Bosworth, która w porównaniu z innymi gwiazdami jest prawdziwą minimalistką. Od wielkiej tote bag woli bowiem malutką listonoszkę (może dlatego, że to jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu). To jednak wyjątek. Zajrzyjcie do naszej galerii, by się o tym przekonać.

 

Wybrałyśmy najładniejsze torby weekendowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie