Polska paryżanka wyróżniona przez amerykański Harper's Bazaar
źródło: instagram.com/lifeofboheme

Moda

Polska paryżanka wyróżniona przez amerykański Harper's Bazaar

Poznajcie Martę Cygan, polską blogerkę, którą warto znać
06.01.2018

Kim jest Marta Cygan?

Polska instagramerka mieszkająca w Paryżu została właśnie wyróżniona przez amerykański Harper's Bazaar. Tytuł wybrał 18 dziewczyn, które warto obserwować na Instagramie, wśród nich znalazły się szalone mieszkanki Nowego Jorku, egzotyczne fashionistki z Afryki i Skandynawki, które prezentują niepowtarzalny styl. Wśród nich znalazła się wyjątkowo stylowa Polka!

 

Maffashion najbardziej wpływowa w światowych social mediach

 

Opis na Instagramie konta Marty Cygan – LifeOfBoheme brzmi, Polish Parisienne Paris & L.A (polska paryżanka, Paryż & Los Angeles). Jej profil obserwuje ponad 123 tysiące osób, ale już na pierwszy rzut oka wiadomo czemu. Marta Cygan stawia na mocno wypracowany styl i jakość. Nie znajdziemy tu sponsorowanych zdjęć czy promocyjnych postów, które pozostawiają wiele do życzenia (przede wszystkim pod względem estetycznym), „Paryski styl jest unikatowy, ponieważ nigdy ślepo nie podążamy za trendami. Zawsze pamiętamy o tym, że najważniejszą kwestią jest podkreślanie naszej kobiecości. Ważne są też włosy i makijaż, zauważyłam, że używamy niewiele kosmetyków”, skomentowała specjalnie dla nas Marta Cygan.

Marta Cygan oprócz mody pokazuje design, architekturę, wnętrza i sztukę. Zdjęcia, które pochodzą przede wszystkim z Francji i USA są naprawdę na wysokim poziomie. LifeOfBoheme to profil, który warto obserwować na Instagramie. Twierdzą tak amerykańska i polska edycja Harper's Bazaar. ;)

 

 

Dress DTLA, December 17

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on Dec 20, 2017 at 11:58am PST

 

 

Neutra VLD, Silverlake

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on Dec 25, 2017 at 1:31pm PST

 

 

Melrose Place, Los Angeles CA

A post shared by Marta Cygan (@lifeofboheme) on Dec 7, 2017 at 11:43am PST

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo