Kombinezon ślubny ostatnim viralowym fenomenem?
fot. MIGUEL DE SAGARRA/PRONOVIAS

Moda

Kombinezon ślubny ostatnim viralowym fenomenem?

Oczywiście z wiadomych powodów...
09.01.2018

Kombinezon ślubny zrobił sporo zamieszania

Pewien projekt ślubnego kombinezonu stał się wiralowym hitem ostatnich dni. Niby ta wersja kreacji ślubnej nie jest niczym nowym, jednak hiszpańska marka Pronovias poszła chyba o krok za daleko. Chodzi oczywiście o niemal całkowicie transparentny kombinezon z siateczki, który ozdobiony jest pięknymi koronkowymi aplikacjami w miejscach... kluczowych. Według internetu, kombinezon jest dobry na czerwone dywany, nie na ślubny kobierzec. 

 

Idealny prezent dla przyszłej panny młodej

 

Obcisłe sukienki, które sprawiają wrażenie, jakby ich w ogóle nie było znamy już od jakiegoś czasu. Noszą je Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Rihanna. Jednak moda ślubna według wielu powinna zachować pewne granice. Mimo wszystko myślimy, że znajdzie się odważna panna młoda i założy tę misternie zdobioną kreaję.

Projektant marki Pronovias Hervé Moreau i jego team poświęcił na stworzenie tego dzieła 244 godziny. Ślubny kombinezon zainspirowany został kreacją w podobnym klimacie z kolekcji Atelier marki z 2015 roku. Suknia ozdobiona była 200 kryształkami wszytymi w koronkę.

 


fot. MIGUEL DE SAGARRA/PRONOVIAS

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo