Te akcesoria do włosów oficjalnie wracają do trendów w 2018
fot. Getty Images

Moda

Te akcesoria do włosów oficjalnie wracają do trendów w 2018

Pamiętacie „scrunchies” z lat 80.?
09.01.2018

Wielki powrót frotek z lat 80.

Gumki, frotki, scrunchies, można je nazywać jak się chce. Jedno jest jednak ważne – powracają! Kolejny relikt z lat 80. i 90. robi wielki comeback. Influencerki i gwiazdy już zaczęły je nosić. Kiedy przyjdzie czas na nas?

Pierwszym orędownikiem tego akcesorium jest Mansur Gavriel. Ten w swojej kolekcji na wiosnę i lato 2018 użył tych pofalowanych dodatków do uzupełnienia swoich wybiegowych looków. I nie chodziło jedynie o fryzury. Gumki w jego pokazie dopasowane były kolorystycznie (lub wzorem) do strojów. Nieodzowny element wiosennej stylizacji?

 

8 sposobów na odświeżenie looku wiosną 2018

 

Jednak nie tylko Gavriel postawił na ten dodatek. Gumki w tym stylu można kupić nie tylko w sieciówkach, ale i w internetowych sklepach z luksusowymi markami. Balenciaga czy Urban Outfitters to tylko niektóre z kosztownych propozycji. 

Tak, ozdobne gumki, które powracają do trendów różnią się od swoich pierwowzorów sprzed lat. Są odważniejsze i w bardziej nowoczesnym stylu. Oprócz najróżniejszych printów będziemy również widzieć futrzane i wersje pokryte pierzem lub perłami. 

 


Frotka Balenciaga, ok. 166 dolarów

 

 

Komentarze

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo