Reklama

Biżuteryjny kunszt geometrii Kasi Wójcik

Poznajcie biżuterię Kasi Wójcik

Biżuteryjny kunszt geometrii Kasi Wójcik fot. materiały prasowe

Biżuteria Kasi Wójcik

Kasia Wójcik to jedna z tych kobiet, którą po prostu należy podziwiać. Jest nie tylko kreatywną bizneswomen, ale ma również ogromną wiedzę i warsztat. Jeśli chodzi o biżuterię, wie wszystko, w końcu nie tylko ją projektuje, ale jest też złotnikiem.

 

Paryski styl z polską marką Madelle

 

Jej projekty mimo, że utrzymane w trendach są charakterystyczne i wyróżniają się na pierwszy rzut oka, „Kieruje mną przepotężna chęć tworzenia, i żeby móc ją realizować, układam wszystko tak, żeby biznesowo to również działało. Znam dość dobrze rynek biżuterii w Polsce i za granicą. Wystawiam się na międzynarodowych targach, obserwuję, eksperymentuję, wyciągam wnioski, ale przede wszystkim projektuję w zgodzie ze sobą, dla moich klientek, które mnie codziennie inspirują”, komentuje dla nas Kasia Wójcik. 

Jednak droga do własnego biznesu biżuteryjnego była długa, „W trakcie studiów zrozumiałam, że to, na czym mi zależy, czyli pełną swobodę twórczą, będę mogła realizować jedynie prowadząc swoją własną markę. Praca projektanta w firmie (tym bardziej sieciówce) to cała seria kompromisów – z przełożonymi, z Excelem, z tzw. targetem. Ja od początku czułam, że to nie dla mnie, i już na studiach przygotowywałam się do samodzielnej działalności projektowej i biznesowej. Tę działalność prowadzę już ponad 4 lata”, dodaje.

 

 

Kasia Wójcik bawi się formą, ale w najprostszym tego słowa znaczeniu. Organiczny minimalizm, bez udziwnień i ozdobników. O swojej najnowszej kolekcji Balance projektantka mówi, „W tej kolekcji podejmuję autorski dialog z kształtem najdoskonalszym i najprostszym z możliwych – kołem. Staram się tworzyć przestrzeń za pomocą prostych, ażurowych form i odnajdywać w nich idealną równowagę i harmonię”. A właśnie równowagi i harmonii poszukujemy we współczesnej modzie. Kasi Wójcik wróżymy wielki sukces!

Reklama

Polecane wideo

Biżuteria z „Gry o Tron” na sprzedaż

Druga kolekcja biżuterii z „Gry o T...
Druga kolekcja biżuterii z „Gry o Tron”, MEY Designs / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...studiować architektury jak fotograf Giampaolo Sgura?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.