Biżuteryjny kunszt geometrii Kasi Wójcik
fot. materiały prasowe

Biżuteryjny kunszt geometrii Kasi Wójcik

Poznajcie biżuterię Kasi Wójcik
11.01.2018

Biżuteria Kasi Wójcik

Kasia Wójcik to jedna z tych kobiet, którą po prostu należy podziwiać. Jest nie tylko kreatywną bizneswomen, ale ma również ogromną wiedzę i warsztat. Jeśli chodzi o biżuterię, wie wszystko, w końcu nie tylko ją projektuje, ale jest też złotnikiem.

 

Paryski styl z polską marką Madelle

 

Jej projekty mimo, że utrzymane w trendach są charakterystyczne i wyróżniają się na pierwszy rzut oka, „Kieruje mną przepotężna chęć tworzenia, i żeby móc ją realizować, układam wszystko tak, żeby biznesowo to również działało. Znam dość dobrze rynek biżuterii w Polsce i za granicą. Wystawiam się na międzynarodowych targach, obserwuję, eksperymentuję, wyciągam wnioski, ale przede wszystkim projektuję w zgodzie ze sobą, dla moich klientek, które mnie codziennie inspirują”, komentuje dla nas Kasia Wójcik. 

Jednak droga do własnego biznesu biżuteryjnego była długa, „W trakcie studiów zrozumiałam, że to, na czym mi zależy, czyli pełną swobodę twórczą, będę mogła realizować jedynie prowadząc swoją własną markę. Praca projektanta w firmie (tym bardziej sieciówce) to cała seria kompromisów – z przełożonymi, z Excelem, z tzw. targetem. Ja od początku czułam, że to nie dla mnie, i już na studiach przygotowywałam się do samodzielnej działalności projektowej i biznesowej. Tę działalność prowadzę już ponad 4 lata”, dodaje.

 

 

Kasia Wójcik bawi się formą, ale w najprostszym tego słowa znaczeniu. Organiczny minimalizm, bez udziwnień i ozdobników. O swojej najnowszej kolekcji Balance projektantka mówi, „W tej kolekcji podejmuję autorski dialog z kształtem najdoskonalszym i najprostszym z możliwych – kołem. Staram się tworzyć przestrzeń za pomocą prostych, ażurowych form i odnajdywać w nich idealną równowagę i harmonię”. A właśnie równowagi i harmonii poszukujemy we współczesnej modzie. Kasi Wójcik wróżymy wielki sukces!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie