Buty do biegania, które są hitem mody ulicznej
fot. Getty Images

Buty do biegania, które są hitem mody ulicznej

Wygodniejszych nie znajdziecie
10.01.2018

Buty do biegania hitem mody ulicznej

Oczywiście specjaliści i amatorzy sportu powiedzą Wam, że w butach do biegania uprawia się jogging. W butach do tenisa, biega się z rakietą po korcie, a w tych do fitnessu ćwiczy się na stepperze. Jednak biorąc pod uwagę najnowsze trendy, nie zwracamy uwagi na żadne konwenanse.

 

Jakie sneakersy będą hitem wiosny i lata 2018?

 

Na co dzień możemy nosić co nam się żywnie podoba. A nie oszukujmy się, buty przystosowane do biegania są prawdopodobnie najwygodniejszą opcją pod słońcem. 

Projektanci sportowego obuwia od dawna stawiają nie tylko na funkcjonalność, ale również i design. Niektóre modele butów biegowych są bardziej modowe niż się można spodziewać. Nic dziwnego, że fashionistki i influencerki na całym świecie noszą je na co dzień, zamiast miejskich modeli.

„Sportowe dodatki na stałe zagościły w naszej codziennej garderobie. W latach 90. buty do biegania noszono do dżinsów, teraz wypada je założyć nawet do garnituru. Dzisiaj buty do biegania noszą nawet największe zwolenniczki szpilek z Anną Dello Russo na czele, która kiedyś powiedziała: „If you like to be relaxed, you will never get the look. Fashion is always uncomfortable!”, komentuje Gabriela Czerkiewicz, redaktor Harper's Bazaar.

Przed Wami najciekawsze naszym zdaniem modele butów do biegania, które sprawdzą się do codziennych stylizacji. Tylko nie mówcie nic producentom :p

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie