Ten T-shirt powinna mieć w swojej szafie każda kobieta?
źródło: instagram.com/therealdebramessing

Ten T-shirt powinna mieć w swojej szafie każda kobieta?

Modna z ważnym przesłaniem
12.01.2018

Najmodniejszy T-shirt sezonu

Rok 2018 będzie rokiem kobiet, to już pewne. W końcu przyszłość jest kobietą? Zeszły rok zakończyłyśmy akcją społeczną #MeToo. Kobiety używając tego hashtagu, pisały w social mediach o swoich doświadczeniach z molestowaniem seksualnym. Skala tego procederu była ogromna! Skandal z Harvey'em Weinsteinem to był tylko początek.

Najlepszym rozpoczęciem kobiecego roku 2018 była gala Złotych Globów, na której królował kolor czarny. Aktorki zabrały ze sobą znane aktywistki, jako osoby towarzyszące, zaś faceci solidarnie, w czarnych smokingach nosili z dumą piny z napisem „Time's Up” (w wolnym tłumaczeniu: miarka się przebrała). To właśnie akcja Time's Up zawładnęła wyobraźnią kobiet, nie tylko w Hollywood.

I to właśnie T-shirty z tym hasłem noszą największe gwiazdy na świecie, w tym: Jessica Chastain, Natalie Portman czy Eva Longoria. W zeszłym roku prym wiódł wzór Marii Grazii Chiuri z Gucci z hasłem „We all should be fminists” (tłum. wszyscy powinniśmy być feministkami), teraz koszulka bez designerskiej metki, za to z mocnym przesłaniem. Amerykański Harper's Bazaar już wybrał ją jako T-shirt sezonu!

Koszulka za dwadzieścia pięć dolarów może być i Twoja. Zaś pieniądze ze sprzedaży przekazane zostaną na fundację wspierającą walkę z dyskryminacją kobiet. A gwarantujemy, że będzie najmodniejszym wzorem sezonu – do tego z przesłaniem.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie