Reklama

Ten T-shirt powinna mieć w swojej szafie każda kobieta?

Modna z ważnym przesłaniem

Ten T-shirt powinna mieć w swojej szafie każda kobieta? źródło: instagram.com/therealdebramessing

Najmodniejszy T-shirt sezonu

Rok 2018 będzie rokiem kobiet, to już pewne. W końcu przyszłość jest kobietą? Zeszły rok zakończyłyśmy akcją społeczną #MeToo. Kobiety używając tego hashtagu, pisały w social mediach o swoich doświadczeniach z molestowaniem seksualnym. Skala tego procederu była ogromna! Skandal z Harvey'em Weinsteinem to był tylko początek.

Najlepszym rozpoczęciem kobiecego roku 2018 była gala Złotych Globów, na której królował kolor czarny. Aktorki zabrały ze sobą znane aktywistki, jako osoby towarzyszące, zaś faceci solidarnie, w czarnych smokingach nosili z dumą piny z napisem „Time's Up” (w wolnym tłumaczeniu: miarka się przebrała). To właśnie akcja Time's Up zawładnęła wyobraźnią kobiet, nie tylko w Hollywood.

I to właśnie T-shirty z tym hasłem noszą największe gwiazdy na świecie, w tym: Jessica Chastain, Natalie Portman czy Eva Longoria. W zeszłym roku prym wiódł wzór Marii Grazii Chiuri z Gucci z hasłem „We all should be fminists” (tłum. wszyscy powinniśmy być feministkami), teraz koszulka bez designerskiej metki, za to z mocnym przesłaniem. Amerykański Harper's Bazaar już wybrał ją jako T-shirt sezonu!

Koszulka za dwadzieścia pięć dolarów może być i Twoja. Zaś pieniądze ze sprzedaży przekazane zostaną na fundację wspierającą walkę z dyskryminacją kobiet. A gwarantujemy, że będzie najmodniejszym wzorem sezonu – do tego z przesłaniem.

 

 

Reklama

Polecane wideo

Wybrałyśmy najmodniejsze t-shirty z nadrukami zespołów

Topshop, ok. 170 PLN / fot. topshop...
Topshop, ok. 170 PLN / fot. topshop.com
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...spróbować swoich sił w aktorstwie jak modelka Suki Waterhouse?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.