Kanye wysłał do Kim maila, w którym zabrania jej nosić ten fason okularów
fot. Getty Images

Kanye wysłał do Kim maila, w którym zabrania jej nosić ten fason okularów

Dlaczego?
11.01.2018

Nie da się ukryć, że odkąd Kim poznała Kanyego, jej styl nabrał wyrafinowania. A właściwie dopiero wtedy w ogóle się narodził. Pamiętacie głośną scenę z programu Keeping Up with the Kardashians, w której celebrytkę odwiedziła stylistka jej przyszłego męża i zrobiła w szafie kompletny remanent? To był moment przełomowy.

 

Znamy sekret smukłej talii Kim Kardashian

 

Kanye West doradza Kim w kwestii ubioru

Wszystko wskazuje jednak na to, że Kim wciąż radzi się męża w kwestii garderoby. W jednym z ostatnich odcinków serii przyznała bowiem, że regularnie dostaje od niego maile z listą rzeczy, które powinna nosić i tych absolutnie zabronionych. Do tych ostatnich należą między innymi.... duże okulary przeciwsłoneczne (tak, my też je uwielbiamy).

 

Kanye podkreślił w wiadomości, że model nie jest już modny, bo, na fali powrotu popularności stylu z lat 90., furorę robią teraz modele szkłach małych i wąskich (do ich fanek należy choćby Bella Hadid i przyrodnia siostra Kim, Kendall Jenner). I dołączył setki zdjęć stylizacji z epoki, których uzupełnieniem był właśnie ten dodatek, aby celebrytka mogła się zainspirować.

 

9 stylizacji Sary Jessiki Parker z początku lat 90., które Was zainspirują

 

DropOne now @kendallandkylie

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on Feb 17, 2017 at 2:15pm PST

 

Gwiazdor zapomniał jednak, że nie tylko lata 90. przeżywają teraz swój wielki renesans (choć niewątpliwie wie, co w trawie piszczy), ale i choćby epoka dzieci-kwiatów. A ci uwielbiali przecież okulary w dużych okrągłych oprawkach. Takich jak te, jakie w ubiegłym sezonie lansował dom mody Chloé.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie