Słynny duet projektantów stworzył kolekcję dla Zalando
Victor&Rolf dla Zalando / fot. materiały prasowe

Słynny duet projektantów stworzył kolekcję dla Zalando

Ceny? Już od ok. 250 zł!
11.01.2018

Na co dzień projektują przede wszystkim kreacje haute couture. W dodatku o konceptualnym, awangardowym charakterze. Tym samym raczej trudno dostępne „zwykłym śmiertelnikom”. Wyjątek zrobili w 2006 roku, kiedy stworzyli kolekcję dla H&M. Teraz znów będziemy mogli stać się posiadaczami ubrań z metką Viktor&Rolf, na które nie trzeba będzie wydać majątku. A wszystko to dzięki Zalando. 

Viktor&Rolf x Zalando – zaglądamy za kulisy powstawania wyjątkowej kolekcji

Holenderscy projektanci specjalnie dla popularnej platformy sprzedażowej dedykowanej modzie zaprojektowali bowiem siedemnastoelementową kolekcję. Wyjątkową, bo w całości uszytą z tkanin pochodzących z recyklingu. A konkretnie z niesprzedanej odzieży z magazynów Zalando. Stąd jej tytuł – RE:CYCLE. Znajdziemy w niej nie tylko sukienki i spódnice, ale i wygodne T-shirty czy bluzy (między innymi zdobione spektakularnymi kokardami – znakiem rozpoznawczym duetu). Wszystkie z charakterystycznym dla nich artystycznym sznytem, przejawiającym się w zaskakującym doborze kolorów, celowym niewykończeniu niektórych elementów czy udanej zabawie proporcjami. A zapłacimy za nie znacznie mniej niż za regularne kolekcje projektantów. Ceny mieszczą się bowiem w przedziale 50-250 euro za sztukę.

 

Marni dla Zalando!

 

Kolekcja, która w sprzedaży pojawi się 1 lutego, jest pierwszą w historii Zalando w pełni przyjazną środowisku. A my mamy nadzieję, że to dopiero początek. Zwłaszcza, że marka z roku na rok podejmuje coraz więcej proekologicznych działań. W jej ofercie nie znajdziecie też naturalnych futer czy rzeczy ze skór zwierząt egzotycznych.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć lookbook kolekcji oraz zdjęcia zza kulis jego powstawania. Tylko u nas obejrzycie też wideo z backstage'u kampanii. Jak Wam się podoba?

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie