Reklama

Słynny duet projektantów stworzył kolekcję dla Zalando

Ceny? Już od ok. 250 zł!

Słynny duet projektantów stworzył kolekcję dla Zalando Victor&Rolf dla Zalando / fot. materiały prasowe

Na co dzień projektują przede wszystkim kreacje haute couture. W dodatku o konceptualnym, awangardowym charakterze. Tym samym raczej trudno dostępne „zwykłym śmiertelnikom”. Wyjątek zrobili w 2006 roku, kiedy stworzyli kolekcję dla H&M. Teraz znów będziemy mogli stać się posiadaczami ubrań z metką Viktor&Rolf, na które nie trzeba będzie wydać majątku. A wszystko to dzięki Zalando. 

Viktor&Rolf x Zalando – zaglądamy za kulisy powstawania wyjątkowej kolekcji

Holenderscy projektanci specjalnie dla popularnej platformy sprzedażowej dedykowanej modzie zaprojektowali bowiem siedemnastoelementową kolekcję. Wyjątkową, bo w całości uszytą z tkanin pochodzących z recyklingu. A konkretnie z niesprzedanej odzieży z magazynów Zalando. Stąd jej tytuł – RE:CYCLE. Znajdziemy w niej nie tylko sukienki i spódnice, ale i wygodne T-shirty czy bluzy (między innymi zdobione spektakularnymi kokardami – znakiem rozpoznawczym duetu). Wszystkie z charakterystycznym dla nich artystycznym sznytem, przejawiającym się w zaskakującym doborze kolorów, celowym niewykończeniu niektórych elementów czy udanej zabawie proporcjami. A zapłacimy za nie znacznie mniej niż za regularne kolekcje projektantów. Ceny mieszczą się bowiem w przedziale 50-250 euro za sztukę.

 

Marni dla Zalando!

 

Kolekcja, która w sprzedaży pojawi się 1 lutego, jest pierwszą w historii Zalando w pełni przyjazną środowisku. A my mamy nadzieję, że to dopiero początek. Zwłaszcza, że marka z roku na rok podejmuje coraz więcej proekologicznych działań. W jej ofercie nie znajdziecie też naturalnych futer czy rzeczy ze skór zwierząt egzotycznych.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć lookbook kolekcji oraz zdjęcia zza kulis jego powstawania. Tylko u nas obejrzycie też wideo z backstage'u kampanii. Jak Wam się podoba?

 

 

Reklama

Polecane wideo

Ekologiczna kolekcja Victor&Rolf dla Zalando

Ekologiczna kolekcja Victor&Rolf dl...
Ekologiczna kolekcja Victor&Rolf dla Zalando / fot. materiały prasowe
Reklama
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama
...kolekcjonować albumów o fotografii jak modelka Anja Rubik?
Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP Harper's Bazaar
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata Harper's Bazaar,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!
×
Warsztaty Women at Work

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy na Warsztaty Women at Work

Cykl Women at Work skierowany jest do kobiet prowadzących własne firmy oraz zajmujących kierownicze i zarządcze stanowiska w przedsiębiorstwach *

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą odpowiedzieć na pytania:

  • Jak zdefiniować pozycję i rolę kobiet w biznesie?
  • Jak komunikować markę osobistą oraz markę liderki w biznesie?
  • W jaki sposób tworzyć i pielęgnować własny, biznesowy styl?
  • Jak skutecznie zarządzać wpływem, jaki nasz biznes wywiera na otoczenie oraz aktywnie włączyć się w proces tworzenia firm odpowiedzialnych społecznie?
  • Jak zapewnić stabilność i ciągłość własnego biznesu?
Administratorem podanych przez Panią danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Aleje Jerozolimskie 142A.
Pani dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celu wyłonienia uczestników i organizacji warsztatów Women at Work, a także, w przypadku wyrażenia zgody, w celach marketingowych.
Pani dane osobowe będą udostępnianie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym przy organizacji warsztatów.
Posiada Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

* Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi uczestniczkami w celu dokonania ostatecznej rejestracji.