Kurtka Gigi Hadid hitem mody ulicznej
fot. ImaxTree / agencja Free

Kurtka Gigi Hadid hitem mody ulicznej

Dziś mówią o niej wszyscy!
12.01.2018

Ulubiony trend Gigi Hadid na tegoroczną jesień i zimę? Bez wątpienia puchówki! W tym sezonie Gigi straciła dla nich głowę, czego dowodem są zdjęcia, jakie na ulicach Nowego Jorku top modelce robią paparazzi. Dotychczas największą popularnością wśród internautów cieszyła się czerwona watowana kurtka z H&M.  Między innymi dlatego, że pozwolić sobie na nią mógł każdy.

 

Ulubiona puchówka Gigi Hadid

Teraz gwiazda ma już nowy ulubiony model. W równie intensywnym, energetycznym kolorze. Już drugi raz z rzędu w ciągu ostatniego tygodnia widziano ją bowiem w długiej puchówce w modnym odcieniu millenial pink. I to właśnie ona jest teraz w centrum zainteresowania.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, to projekt młodej norweskiej designerki Christiny Ledang, która, po tym jak odniosła sukces jako stylistka, w 2012 roku założyła autorską markę Clean. I z mistrzowską wprawą potrafi połączyć streetwear z najbardziej wyrafinowanymi pomysłami z wybiegów. 
Niewątpliwie szczęście jej sprzyja – puchowy płaszcz, który miała na sobie Gigi już sprzedał się co do sztuki (na szczęście puchówkę można zdobyć jeszcze w krótkiej wersji). Nic dziwnego, top modelka wyglądała w nim oszałamiająco, zestawiając go z krótkim swetrem w tym samym kolorze oraz szerokimi spodniami o metalicznym połysku. Miała też na sobie okulary, jakie w tym sezonie Kanye West każe nosić Kim. W końcu są teraz na topie!

 

#rg @elledanmark

A post shared by Christina Ledang (@christinaledang) on Jan 11, 2018 at 3:53am PST

 

#rg @marieclairemag

A post shared by Christina Ledang (@christinaledang) on Jan 11, 2018 at 3:55am PST

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie