Ulubione sandałki Jackie Kennedy doczekały się nowej odsłony
fot. Getty Images

Ulubione sandałki Jackie Kennedy doczekały się nowej odsłony

Będą hitem lata 2018?
14.01.2018

Styl Jackie Kennedy wciąż inspiruje

Była pierwsza dama była jedną z najlepiej ubranych kobiet w historii. Jej smak i wyczucie wciąż inspiruje, a wiele jej stylizacji uznawanych jest już za kultowe. Wszyscy pamiętamy jej różowy komplet, który miała na sobie w dniu morderstwa Johna F. Kennedy'ego. Jednak nie tylko wybory na oficjalne okazje okazywały się strzałem w dziesiątkę, Jackie Kennedy na co dzien czy podczas wakacji charakteryzowała się modową bezbłędnością. Nawet jej przeciwniczki muszą przyznać, że miała to coś – klasę, elegancję i wyczucie.

 

Jackie Kennedy i jej niezawodny sposób na pakowanie walizki

 

Nic więc dziwnego, że hitem ostatnich dni stały się sandały, które nosiła w latach 60. Te doczekały się metamorfozy i dzisiaj może je nosić każda z nas. Podczas jednej z podróży na Capri Jackie O. kupiła ozdobne sandałki, których design pokochała na lata. Po powrocie do Stanów zaniosła je do szewca i poprosiła o stworzenie ich w większej ilości. Tak powstała marka Jack Rogers.

Etos marki, którego kwintesencją jest wpływ Jackie Kennedy wciąż żyje. Brand postanowił uczcić swój najbardziej kultowy model butów, który nosiła ikona stylu w bardzo ciekawy sposób. W pięćdziesiątą rocznicę stworzenia pierwszego egzemplarza Jack Rogers proponuje coś wyjątkowego. Przez cały rok 2018, 15 dnia każdego miesiąca wypuszczana na rynek będzie nowa, kolorowa wersja sandałków Jackie O. Całość tworzy kapsułowy projekt, który przypadnie do gustu każdej fance stylu Jackie. Ich cena to ok. 128 dolarów. Jakieś chętne?

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie