Poznajcie najgorętszy trend ślubny 2018 roku
fot. materiały prasowe Grace Loves Lace

Poznajcie najgorętszy trend ślubny 2018 roku

Jakie sukienki są teraz najmodniejsze?
08.02.2018

Wygląda na to, że minęły już czasy, kiedy sukienka ślubna miała sprostać wymaganiom surowego kościelnego dress code'u. Najlepszy przykład? Ślubna kreacja, która stała się ostatnio viralowym hitem, wzbudzając niemałe kontrowersje. I choć tamten strój możemy raczej postrzegać jako prowokację artystyczną, najnowszy ślubny trend jest nie mniej odważny.

 

Naked dress – najmodniejsza sukienka ślubna 2018 roku

W tym roku wśród sukienek królować będą te, które w języku angielskim doczekały się określenia naked dresses, co można przetłumaczyć jako „nagie sukienki”. Skąd ta nazwa? Nietrudno się domyślić. Uszyte są z transparentnej koronki lub tiulu, pod które wszyta jest podszewka w odcieniu nude, czyli po prostu cielistym. Sukienki wyglądają więc tak, jakby były całkiem prześwitujące i założone bezpośrednio na nagie ciało. Co więcej, niektóre modele mają dodatkowo bardzo głęboki dekolt na plecach, eksponując te część ciała niemalże w całości. W swojej ofercie ma je choćby słynna za granicą marka Grace Loves Lace, bijąca rekordy popularności zwłaszcza na Instagramie.

 

Suknia ślubna z filmu „Nowe oblicze Greya” rozpaliła wyobraźnię przyszłych panien młodych

 

Która dodaje przy okazji, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się także kreacje w całości utrzymane w kremowym odcieniu. Wszystkie mają przede wszystkim podkreślić sylwetkę panien młodych. Idealną, dodajmy, bo dla figury potrafią być bezlitosne. Są śmiałkowie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie