Dwie ulubione marki księżnej Kate połączyły siły i stworzyły doskonałe buty ślubne
fot. Getty Images

Dwie ulubione marki księżnej Kate połączyły siły i stworzyły doskonałe buty ślubne

Zobaczcie kolekcję LK Bennett i Jenny Packham
11.02.2018

Buty ślubne zainspirowane księżną Kate?

Wszystkie, które chociaż odrobinę interesują się stylem księżnej Kate, wiedzą, że są dwie marki, które przewijają się w jej stylizacjach, niezmiennie od lat. Są to oczywiście Jenny Packham i LK Bennett. Nic więc dziwnego, że brandy postanowiły połączyć siły i stworzyć coś wspólnie. Efektem tej współpracy jest nieziemska kolekcja dodatków ślubnych, o których marzyć może każda niemal panna młoda. Piękne buty, torebki... Zresztą zobaczcie same.

 


fot. materiały prasowe

 

Kolekcja jest wyjątkowa, subtelna, ale ekstrawagancka zarazem. Znajdujemy w niej tradycyjne elementy mody ślubnej – koronki, perełki i szyfon. Jednak brytyjscy projektanci naprawdę przerośli samych siebie. Już dawno nie widziałyśmy tak ciekawych projektów.

Gdyby teraz księżna Kate wybierała się na ślubny kobierzec, na pewno postawiłaby na jeden z elementów tej kolekcji. A może przekona się do niej Meghan Markle? Czas pokaże. 

W kolekcji ślubne LK Bennett i Jenny Packham znajduje się szesnaście projektów obuwia i cztery różne projekty torebek. Linia zainspirowana została glamourem dawnego Hollywood, przede wszystkim ikonami stylu Vivien Leigh czy Bette Davis. Ceny startują od ok. 900 złotych.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie