5 rzeczy, które warto robić, by odnieść sukces na Instagramie
Mediolan / fot. ImaxTree / agencja Free

5 rzeczy, które warto robić, by odnieść sukces na Instagramie

Followersi czekają!
10.02.2018

Jeśli marzysz o karierze influencerki modowej, najlepiej rozpocząć ją... na Instagramie. To właśnie tam najłatwiej zostać zauważoną. Wystarczy znaleźć na siebie pomysł! Od czego zacząć? Najlepiej zastosować się do porad tych, którym już się to udało. Na przykład Evy Chen – it-girl (dawniej redaktorki znanych magazynów o modzie), której profil śledzi dziś ponad 820 tysięcy osób. Jaki jest jej przepis na sukces?

 

Jak sprawić, by Twoje konto na Instagramie wyglądało jak profil influencerki modowej

 

1. Bądź sobą

Brzmi banalnie, a jednak to podstawa! Warto się otworzyć i być naprawdę szczerym, na Instagramie pokazując to, co dla Ciebie ważne.

 

2. Kręć więcej filmów

Nie warto się przejmować, że mają mniej lajków niż zdjęcia. Liczy się liczba wyświetleń. A ludzie potrafią oglądać wideo naprawdę często. Czasem nawet na okrągło. Sprawdzają, jak ubrania wyglądają w ruchu oraz chcą... poznać Twoją osobowość.

 

3. Korzystaj z InstaStories

To doskonałe narzędzie, by pokazać rzeczy nie tak efektowne jak na zdjęciach, ale prawdziwe lub zabawne. To działa!

 

Ilu musisz mieć followersów na Instagramie, by zacząć zarabiać duże pieniądze?

 

First time embarrassing Ren at school dropoff

A post shared by Eva Chen (@evachen212) on

 

4. Publikuj regularnie

Nie bój się, że będziesz spamować. Ludzie obserwują setki kont. Twoje posty „znikną” wśród pozostałych. Na Istagramie określenie „publikować za dużo” nie istnieje! Zwłaszcza, że z każdym postem zyskujesz nowych fanów.

 

5. Bądź kreatywna

Rysuj, używaj naklejek, wygłupiaj się. Odważ się pokazać swoją prawdziwą naturę. Nie zastanawiaj się, co ludzie chcą zobaczyć, publikuj to, co sama uważasz za stosowne. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie