Jakie kolczyki będą najmodniejsze w 2018 roku?
Sote Jewellery / fot. Martyna Galla

Jakie kolczyki będą najmodniejsze w 2018 roku?

Podstawowa zasada: Im więcej, tym lepiej!
11.02.2018

Obecnie na naszych uszach królują kolczyki w rozmiarze XXL – długie i pozornie nie do pary, kolorowe i plastikowe niczym z lat 80. albo etniczne modele zdobione fantazyjnymi chwostami. Nieprędko się z nimi rozstaniemy, choć w rankingu popularności na prowadzenie wysuną się o wiele skromniejsze błyskotki – srebrne lub złote, najlepiej w geometrycznych kształtach. Wciąż jednak im więcej, tym lepiej. W tym roku kolczyki nosimy bowiem w całych zestawach. Jakie konkretnie trendy królują na Pintereście?

 

Jakie kolczyki będą modne w 2018 roku?

1. Minimalistyczne sztyfty

To najbardziej ascetyczny z modeli, choć potrafi zrobić wrażenie. Znajdziecie go choćby w ofercie polskiej marki biżuteryjnej Sote. Jeśli postawicie na kolczyki w kształcie pojedynczych linii lub o geometrycznych formach, najlepiej noście po kilka na raz. Druga dziurka w uchu obowiązkowa!

 

 

rose gold tiny earrings with moon stone

A post shared by S O T E (@sotejewellery) on

 

2. Obrączki na uszy

Szerokie lub wąskie, najlepiej ze złota. Noszone pojedynczo lub po kilka jednocześnie.

 

3. Constellation earings

To jedno z najczęstszych haseł poszukiwanych na Pintereście. O co chodzi? O kolczyki przypominające konstelacje gwiazd na nieboskłonie. Równie modne są kolczyki w dosłowny sposób inspirowane gwiazdami. Pokochasz je, nawet jeśli nie interesujesz się astrologią.

 

Dorota Kos: Biżuteria, która igra ze światłem

 


4. Ear climbers

Czyli kolczyki, które wyglądają jakby „wspinały się” wzdłuż ucha. Najczęściej przyjmują kształt łuku. Zresztą, zobaczcie same. Na zachętę dodamy, że fanką trendu jest sama Emma Watson!

 

 

5. Kolczyki w nosie i na górnej wardze

Powszechne w latach 90., teraz powracają.

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie