Czyżby Calvin Klein właśnie zaprezentował najgorętszy trend zimy 2019?
fot. Getty Images

Czyżby Calvin Klein właśnie zaprezentował najgorętszy trend zimy 2019?

O jakie wełniane cudeńka chodzi tym razem?
16.02.2018

Calvin Klein lansuje trendy na zimę 2019

Trzeba przyznać, że Raf Simons po przejęciu dyrektury artystycznej w tym amerykańskim domu mody wyniósł go na branżowe wyżyny. Jego najnowsza kolekcja na jesień i zimę 2018/2019 przedstawia wszystko co amerykańskie. Projektant inspirował się mocno latami 60. i erą kosmiczną w świecie ubrań. Jednak media od razu podłapały jeden element, którym uzupełnił niemal każdą sylwetkę na wybiegu. Chodzi oczywiście o wełniane czapki przypominająca kominiarki. 

„Niestety dodatek ten jest według mnie mało twarzowy i trudny do wystylizowania na co dzień. Wszystkie pamiętamy, jak byłyśmy małe i mamy męczyły nas ocieplaczami w tym stylu. Jednak nie widzę tego, jako globalnego trendu. Trochę trudno mi jednak wyobrazić sobie fashionistki noszące je na ulicach zimą 2019”, komentuje dla nas Zuzanna Lewandowska, stylistka magazynu Harper's Bazaar Polska.

Oprócz wełnianych wersji, Raf Simons zaproponował też inne, równie odważne i mało twarzowe nakrycia głowy. Przypominające odrobinę strażackie kaptury ochronne. Tylko dla prawdziwych ofiar mody lub obezwładniających mrozów. Co Wy na to?

 


fot. Imax Tree / FREE

fot. Imax Tree / FREE

fot. Imax Tree / FREE

fot. Imax Tree / FREE

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie