Torebka, która była hitem w latach 2000., teraz powraca
Christian Dior, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Torebka, która była hitem w latach 2000., teraz powraca

Dior przywraca do łask kultowy model sprzed lat!
10.03.2018

Jeśli uważnie oglądałyście „Seks w wielkim mieście”, na pewno ją pamiętacie. Niedużą torebkę w kształcie końskiego siodła w swojej garderobie miała Carrie Bradshaw. Do jej fanek należały zresztą także Paris Hilton, Beyoncé i... długo by wymieniać. W latach 2000. model był po prostu kultowy! Teraz przeżywa swój renesans.

 

Wygląda dziwnie, a jednak jest absolutnym hitem. Poznajcie najmodniejszą torebkę tygodni mody

Saddle bag Diora powraca

O torebce zaprojektowanej w 1999 roku przez Johna Galliano dla Diora przypomniały sobie także współczesne it-girls. Z Saddle bag u boku paparazzi sfotografowali ostatnio choćby Bellę Hadid, a Elsa Hosk pochwalila się nią na swoim Instagramie. I jak sądzimy to dopiero początek, bo że francuski dom mody postanowił model sprzed lat wprowadzić do swojej kolekcji na jesień-zimę 2018/18, zaprezentowanej niedawno podczas Paris Fashion Week. W dodatku w kilku wariantach do wyboru. Na wybiegu pojawiły się torebki z naturalnej skóry w klasycznych odcieniach, jak i modele w całości zadrukowane charakterystyczną literą „D”. Pojawiła się ona zresztą także w wersji ze złota, budząc skojarzenia z wiszącym przy siodle strzemieniem.

 

 

Post udostępniony przez elsa hosk (@hoskelsa)

Christian Dior, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Christian Dior, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Torby w kształcie siodła – trend na 2018 rok

Co ciekawe, trend nie jest zarezerwowany tylko dla miłośniczek mody z zasobnym portfelem. Torby w kształcie siodeł (nie zawsze będące ich tak wiernym odzwierciedleniem jak model Diora) w tym sezonie wprowadziły też inne marki, w tym popularne sieciówki. Bez trudu wybierzecie więc coś dla siebie.

fot. materiały prasowe & Other Stories

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie