Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, czyli inspirujemy się panną Markle
fot. Getty Images

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, czyli inspirujemy się panną Markle

09.03.2018

Meghan Markle w płaszczu J Crew

Przyszła księżna Sussex wybrała się z wizytą do Birmingham, by odbyć spotkania z lokalną społecznością i dowiedzieć się o planowanych projektach miejskich. W czasie, gdy Meghan Markle angażuje się coraz bardziej w życie swojej przyszłej ojczyzny, my z coraz większym zainteresowaniem obserwujemy ewolucję jej stylu.

Ten jest jak na razie nieskazitelny. Jedno co możemy jej zarzucić to brak relatywności z... szarą rzeczywistością. Meghan Markle, nawet jako amerykańska celebrytka nie nosiła tak drogich ubrań i dodatków, jak teraz. W tym względzie powinna wziąć przykład z księżnej Kate i zacząć nie tylko recyklingować ubrania, ale nosić rzeczy marek, na które stać przeciętne kobiety.

Niemniej w Birmingham zaprezentowała klasę. Połączenie granatu i bieli to zawsze dobre rozwiązanie. Elegancja na najwyższym poziomie. Spodnie o długości 3/4 ze szpilkami Manolo Blahnika (ok. 2200 zł.) w tym samym kolorze wyglądały bardzo dobrze i wcale, optycznie nie skracały nóg. Do tego piękny płaszcz J Crew z wiązaniem i biały sweter z golfem od All Saints (ok. 900 zł.).Widać, że styliści panny Markle podążają za najnowszymi trendami i look uzupełnili modną torebką podkówką „saddle bag” od Altuzarry (ok. 5500 zł.).

Całość była niewymuszona, stylowa i nadająca się na wiele okazji. My z chęcią pojawiłybyśmy się w takim zestawie zarówno w redakcji, na spotkaniu biznesowym, jak i kawie z przyjaciółką. Po prostu świetny!

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie