Zara lansuje trend, który wiosną będzie wszechobecny
fot. zara.com

Zara lansuje trend, który wiosną będzie wszechobecny

Jeden z naszych ulubionych!
13.03.2018

Nie dostrzeżecie go, w pośpiechu robiąc zakupy w sklepie online marki. Wystarczy jednak, że zdjęciom na stronie przyjrzycie się bardziej wnikliwie, by wszystko stało się jasne. Nadchodzącej wiosny w centrum uwagi będzie biżuteria, a konkretnie spektakularne kolczyki – kolorowe i w rozmiarze XXL, których w popularnych sieciówkach znajdziecie prawdziwą mnogość. Równie ważny co ich wygląd – a może nawet ważniejszy – jest jednak sposób ich noszenia. 

 

Te akcesoria do włosów są teraz największą obsesją Hollywood

Kolczyki nie do pary – biżuteryjny trend na wiosnę 2018

Wiosną będziemy zakładać je nie do pary – sami zestawiając ze sobą modele z różnych kompletów. A Zara podpowiada, jak to robić, wzorując się na stylizacjach z największych światowych wybiegów. Kluczem do sukcesu jest łączenie ze sobą kolczyków pozornie zupełnie różnych, pozornie – bo muszą mieć ze sobą wspólny mianownik – kolor, kształt albo styl. Jeden ma być jednak duży i wyrazisty, a drugi – drobny i o wiele skromniejszy. I nie da się ukryć, że efekt robi wrażenie. Zresztą, zobaczcie same.

fot. zara.com

fot. zara.com

Alternatywa dla trendu? Spektakularne kolczyki nosimy nie w duecie z bardziej ascetycznym modelem lecz... w pojedynkę. I jest to nie mniej intrygujące.

 

Te buty z Zary są teraz absolutnym bestsellerem

fot. zara.com

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie