Ulubione sneakersy branży mody kupicie teraz w Zarze
New York Fashion Week, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Ulubione sneakersy branży mody kupicie teraz w Zarze

To była tylko kwestia czasu
24.03.2018

Choć kiedy się pojawiły, początkowo wzbudzały kontrowersje (w końcu wyglądają jak znoszone buty po tacie), szybko stały się ulubionym modelem najbardziej wpływowych blogerek i wszystkich innych przedstawicieli branży mody. Jak pewnie się domyślacie, mowa o sneakersach projektu Balenciagi, a konkretnie modelu Triple S, o przeskalowanej, nieregularnej podeszwie.
Początkowo kolorowe (w kilku wariantach do wyboru), niedawno doczekały się bardziej stonowanej wersji, która tym bardziej bije rekordy popularności. Wcale nas więc nie dziwi, że model na warsztat wzięły popularne sieciówki, z Zarą na czele. 

fot. ImaxTree / agencja Free

W najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki znajdziecie więc sneakersy o tych samych proporcjach, utrzymane w szaro-zielonych odcieniach z kontrastową wstawką – w energetycznym żółtym kolorze. W dodatku w bardzo przystępnej cenie – zapłacicie za nie jedynie 119 zł. Kolejna dobra wiadomość? W sklepie online marki dostępne są jeszcze wszystkie rozmiary (od 26 do 40).

 

Buty, które na pewno macie w swojej szafie teraz będą hitem

fot. zara.com

O krok dalej poszła jednak inna sieciówka – Topshop, która do swojej oferty wprowadziła właśnie sneakersy, które od białego modelu Triple S różni jedynie... brak napisu „Balenciaga” z boku. Z daleka są więc właściwie nie do odróżnienia. A jak można się domyślać kosztują znacznie mniej – zamiast 795 dolarów jedynie 65. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteśmy wobec nich bardzo sceptyczni. W końcu od mody, nawet tej z sieciówek, oczekujemy chociaż odrobiny kreatywności.

fot. materiały prasowe Topshop

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie