To właśnie te spodnie tegorocznej wiosny będą najmodniejsze!
fot. ImaxTree / agencja Free

To właśnie te spodnie tegorocznej wiosny będą najmodniejsze!

Podpowiadamy, jak je nosić!
30.03.2018

Powiedzmy sobie szczerze – era rurek powoli dobiega końca. I choć na początku XXI wieku większość z nas sceptycznie myślała o zamianie wąskich spodni na szerokie, dziś w garderobie fashionistek obcisłych nogawek można ze świecą szukać. W tym sezonie królują... dzwony!

Dzwony – najmodniejszy fason spodni na wiosnę-lato 2018

Zadebiutowały w latach 70. i do dziś uznawane są za jeden z głównych elementów stylu tamtego okresu. I choć w latach 80. ustąpiły miejsca mom jeans, 20 lat później ponownie wróciły do łask, by przez kolejną dekadę dominować na ulicach. Następnie wycofały się z trendów, ale znowu tylko na chwilę. Wiosną ubiegłego roku rozpoczęły walkę o tytuł króla tego sezonu. I trzeba przyznać, że wygraną mają już w kieszeni.

7 trendów na wiosnę-lato 2018, których nie da się pominąć

Trudno się jednak temu dziwić, biorąc pod uwagę, jak silną armię posiadają. Dzwony na wybiegach lansowali między innymi Dior, Alberta Ferretti czy Coach. Z kolei podczas fashion weeków widziałyśmy je w stylizacjach Olivii Palermo czy Alexy Chung. Polski akcent? Wielką miłośniczką spodni typu flare już od dawna jest blogerka, Kinga Litwińczuk (Style On by Kinga).

Na jakie wzory warto postawić? Najgorętsze modele poza klasycznymi, długimi spodniami z rozszerzaną nogawką to szwedy, culottes czy dzwony w wersji ¾. Zastanawiasz się, jak je stylizować? Zobacz, jak robi to ulica.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie