Pamiętacie rybaczki? Zobaczcie w jakiej wracają formie
fot. Imax Tree / FREE

Pamiętacie rybaczki? Zobaczcie w jakiej wracają formie

Kolejny trend na wiosnę i lato!
15.04.2018

Rybaczki znów modne!

Moda musi być zróżnicowana i dla każdego, dlatego aktualnie wszystko... jest na czasie. Szerokie szwedy, dzwony, rurki, legginsy, spodnie typu cullotes, szorty, bermudy – można wymieniać tak długo. Nic więc dziwnego, że do kanonu wróciły rybaczki, czyli spodnie za kolano. Przez lata ignorowane przez projektantów mody, a co za tym idzie – nas, wracają do łask za sprawą nikogo innego, jak Kim Kardashian.

Nie oszukujmy się, długość za kolano nie jest zbyt komplementująca dla sylwetki. Jednak przez lata nam to nie przeszkadzało, to czemu ma zacząć teraz? Rybaczki nosimy zarówno w wersji sportowej – najlepiej w kontrastującym połączeniu z elegancką marynarką lub w wersji totalnej z lat 90. z oversize'ową bluzą z ortalionu. Ostatnio pojawiła się w niej Kendall Jenner i od razu internet oszalał na punckie tego trendu. 

Spodnie za kolano są również świetną alternatywą do pracy. W czasie ciepłych miesięcy, gdy musimy pilnować długości spodni, to właśnie rybaczki mogą zastąpić garniturowe spodnie lub ołówkowe spódnice. Najlepiej wyglądać będą z butami na obcasie, ale jeśli chcecie być w trendach lepiej łączcie je z obuwiem sportowym. Spodnie w tym stylu lansują domy mody Chloé czy Tibi. Spróbujecie?

 

 

I'm so bad with captions

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 


fot. Chloé wiosna-lato 2018

fot. Chloé wiosna-lato 2018

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie