Trend z „Pretty Woman” będzie królował tej wiosny
fot. Getty Images

Trend z „Pretty Woman” będzie królował tej wiosny

Twórcy filmu przewidzieli przyszłość!
12.04.2018

Nie od dziś wiadomo, że moda lubi zataczać koło. Chociaż... choć regularnie nawiązuje do przeszłości, za każdym razem prezentuje już całkiem nowe oblicze. Wyjątek? Trend, który będzie królował tegorocznej wiosny. Dokładnie w tej samej formie, w jakiej mogliśmy go oglądać na wielkim ekranie w 1990 roku – w kultowej komedii romantycznej „Pretty Woman”.

Sukienka z „Pretty Woman” do kupienia w popularnym sklepie.

Sukienka z „Pretty Woman” hitem sezonu wiosna-lato 2018

Wystarczy przypomnieć sobie styl, granej przez Julię Roberts Vivian Ward. Oczywiście ten po metamorfozie! A konkretnie sukienkę w groszki w wysmakowanym czekoladowym odcieniu. To właśnie o niej w tym sezonie marzą fashionistki. I nie muszą długo szukać, by spełnić swoje marzenie. Niemal identyczną można kupić bowiem w Mango. Nie tracąc przy tym majątku – model kosztuje 199,90 zł. Jeśli więc jesteście fankami komedii, nie wahajcie się, czy warto w niego zainwestować. Zwłaszcza, że sukienkę można nosić dokładnie tak, jak robiła to Vivian – w zestawie z szerokim paskiem w zbliżonym odcieniu, chroniącym przed słońcem kapeluszem i kolczykami z pereł. Lata 90. jeszcze nigdy nie były tak żywe jak teraz! Dlatego oprócz sukienek w groszki, pokochajcie też szerokie jeansy, denimowe kurtki oversize, bandany czy jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z wysokim stanem. Wiecie, gdzie szukać inspiracji.

fot. Getty Images

fot. mango.com

Ps. W Mango można było też kupić spódnicę uszytą z tej samej tkaniny. To właśnie ona robi teraz prawdziwą furorę na Instagramie

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie