Najnowszy pomysł Zary zachwyci miłośników najnowszych technologii
fot. zara.com

Najnowszy pomysł Zary zachwyci miłośników najnowszych technologii

I, rzecz jasna, zakupoholiczki!
12.04.2018

Jeśli planujecie dziś spacer ulicą Marszałkowską w Warszawie, koniecznie zatrzymajcie się przed witryną tamtejszego salonu Zary. A następnie z kieszeni wyciągnijcie smartfony. Po co? By przetestować najnowszą aplikację hiszpańskiej sieciówki i poczuć się... jak w pierwszym rzędzie pokazu mody. W dodatku z udziałem najsłynniejszych top modelek. Nie żartujemy!

Za sprawą najnowszej aplikacji Zara... rozszerza rzeczywistość!

Zara, od zawsze przecierała szlaki innym markom pod względem innowacyjności. W końcu to właśnie w sklepie online marki po raz pierwszy mogliśmy zamiast klasycznych zdjęć zobaczyć ruchome obrazy, albo skorzystać z aplikacji pozwalającej idealnie dopasować swój rozmiar. Najnowszy pomysł jest kolejnym potwierdzeniem, że marka trzyma rękę na pulsie nie tylko w kwestii znajomości najświeższych trendów, ale i nowych technologii. 

7 stylizacyjnych trików na lato, które podpatrzyłyśmy... w Zarze

Tym razem postawiła na rozszerzoną rzeczywistość (Augmented Reality), czyli połączenie prawdziwego życia z tym... wirtualnym, sprawiając, że zakupy dostarczą nam jeszcze więcej przyjemności. Od dziś, czyli 12 kwietnia, przez okres dwóch tygodni, będzie można bowiem skorzystać z eksperymentalnej aplikacji ZARA AR, którą bez problemu możecie pobrać na telefon ze sklepów iTunes i Google Play oraz strony internetowej marki. A następnie aktywować za pośrednictwem sklepowej witryny, specjalnych podestów oraz paczek, które przyjdą do Was po złożeniu zamówienia online.

Wystarczy, że nakierujecie telefon na umieszczony na nich znak graficzny, by na ekranie obejrzeć prawdziwe widowisko! Najnowszą kolekcję marki zaprezentują Wam wówczas dwie słynne modelki – Léa Julian i Fran Summers. Przez kilkanaście sekund będzie można oglądać, jak rozmawiają i spacerują, przy okazji dokładnie prezentując ubrania (które następnie, używając telefonu możecie od razu kupić).  Jesteście pod wrażeniem? My bardzo!

O tych butach z Zary wszyscy myślą to samo...

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie