Wyjątkowy projekt MMC, czyli kiedy moda spotyka się ze sztuką
fot. Aldona Karczamrczyk

Wyjątkowy projekt MMC, czyli kiedy moda spotyka się ze sztuką

Zobaczcie zdjęcia z Joanną Horodyńską
29.04.2018

MMC – projekt fotograficzny

Łódzki duet (Ilona Majer i Rafał Michalak) uwielbiają eksperymentować i zaskakiwać polski świat mody. Dzięki temu wprowadzają na nasz rynek powiew świeżego powietrza. Właśnie dzięki swojemu niekonwencjonalnemu podejściu do mody, sztuki i ekspresji artystycznej samej w sobie.

Ostatnio zaprezentowali bardzo ciekawą koncepcję, stworzoną do spółki m.in. z Joanną Horodyńską, „Zdjęcia robiliśmy w Łodzi, gdzie Rafał z Iloną studiowali. Zaczęło się od jednego zdjęcia, a że wytworzyła się fajna energia, wyszło nam z tego tak wiele mocnych zdjęć, że postanowiliśmy stworzyć ten właśnie projekt z pogranicza sztuki”, komentuje gwiazda tej niecodziennej sesji.

 


Tomasz Malka x Aldona Karczamrczyk

 

Wernisaż zdjęć projektu MMC x Aldona Karczmarczyk x Joanna Horodyńska odbył się w stołecznej restauracji Między Nami, gdzie ściany wytapetowano zdjęciami modelki. 

„Praca z Iloną i Rafałem i ich kolekcjami jest oparta na zaufaniu, a co za tym idzie przyjemności. Dzięki temu kolejny raz ja i Tomek Malka mogliśmy być twórcami zdjęć i kolaży do części kolekcji z Joanną Horodyńską w roli głównej. Uważam, że moda jest dla ludzi lubiących eksperyment i z poczuciem humoru. Chcieliśmy, żeby efekt był lekko przerysowany i kolorowy, bo Joanna nie boi się zaszaleć, a jej stylizacje są bezkompromisowe. Ma wyjątkowe zrozumienie dla mody i przede wszystkim przyjaźni się z marką dlatego stała się dla nas muzą”, komentuje projekt fotograf Aldona Karczmarczyk. 


Zobaczcie wszystkie zdjęcia, zaglądając do naszej galerii:

 

Joanna Horodyńska wystąpiła w stylizacjach Pawła Kędzierskiego opartych na modelach z wiosennej kolekcji MMC. Fryzury są autorstwa Michała Bieleckiego, który pracował na kosmetykach Kevin Murphy, za makijaż odpowiadał Wilson.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie