Poznajcie 6 ciekawych faktów o projektanckim duecie Ralph&Russo
fot. Getty Images

Poznajcie 6 ciekawych faktów o projektanckim duecie Ralph&Russo

To oni zaprojektują suknię ślubną Meghan Markle
13.05.2018

Kim są Ralph&Russo?

Tamara Ralph i Michael Russo dekadę temu założyli brand, o którym teraz jest wyjątkowo głośno. A to za sprawą pewnej amerykańskiej aktorki. I to ni byle jakiej, bo chodzi oczywiście o przyszłą księżną Sussex – Meghan Markle. Ostatnie plotki głoszą, że to właśnie ten duet odpowiedzialny będzie za projekt sukni ślubnej, która przejdzie do historii. Królewskie śluby zawsze wzbudzały wielkie zainteresowanie, ale ten przechodzi pojęcie. Książę Harry i Meghan Markle staną na ślubnym kobiercu już 19. maja, niezależnie w jakiej sukience wystąpi Meg, warto dowiedzieć się odrobinę więcej o projektantkach Ralph&Russo.

1. Marka powstała w 2007 roku, założona została przez Tamarę Ralph i Michaela Russo, którzy są małżeństwem.

2. Tamara Ralph i Michael Russo są Australijczykami mieszkającymi od lat w Londynie. Rodzina Tamary ma czteropokoleniową tradycję krawiecką, zaś Michael był wcześniej bankierem – teraz zajmuje się finansami swojego domu mody.

3. Suknia ślubna z wiosny 2016 była największą kreacją tego typu w historii pokazów haute couture. W jej prezentacji, oprócz modelki, pomagało sześć osób.

 

 

4. Kreacje duetu noszą takie gwiazdy jak: Beyoncé, Angelina Jolie, Fan Bing Bing, Gwyneth Paltrow, Celine Dion, Kaia Gerber, Sonam Kapoor, Priyanka Chopra czy Kendall Jenner.

5. Marka była pierwszym od stu lat brytyjskim domem mody, który został wybrany przez paryską federację Fédération de la Haute Couture et de la Mode, by zaprezentowała swoją kolekcję podczas tygodnia mody haute couture w Paryżu.

6. To oni stoją za projektem sukni ślubnej Madiny Shokirovej, nazywanej chińską Kim Kardashian. Wartość kreacji szacowana była na 600 tysięcy dolarów.

 

 

29.10.16

A post shared by madinashokirova (@madinashokirova) on

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie