Cannes 2018: Bella Hadid i modowy miks tylko dla odważnych
fot. Getty Images

Cannes 2018: Bella Hadid i modowy miks tylko dla odważnych

Bardzo w tylu lat 90.
14.05.2018

Bella Hadid i szczyt ekstrawagancji

Top modelka podczas swojego pobytu w Cannes pokazała, że jest gwiazdą największego formatu i... wszystko jej wolno. Dosłownie. Gwiazda podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, na jednej z imprez, pojawiła się w stylizacji, na którą może pozwolić sobie niewiele osób. Mianowicie Bella Hadid na wybrała zestaw w stylu lat 90. – bez obcasów i rozłożystych sukienek. Bardzo NIE w stylu festiwalowym, prawda?

Podczas gdy Kendall Jenner na czerwony dywan zakłada przeźroczyste kreacje, Bella stawia na szare, obcisłe legginsy 2XU (marki dla profsjonalistów) i crop top. Look bardzo w stylu szalonej dekady. Bella jednak standardowy zestaw w kolorze szarym uzupełniła sandałkami na szpilce i... diamentami wartymi miliony dolarów. Pokaźna biżuteria od Bvlgari mocno kontrastowała sportową stylizację z plecakiem. 

 


fot. Getty Images

„Bella znowu pokazała, że w modzie nie obowiązują już żadne reguły. Na imprezę w Cannes, założyła połyskujące krótkie sportowe legginsy i crop top. Zestaw jak z siłowni połączyła z diamentową biżuterią Bulgarii wartą miliony. Modelka jest idealnym przykładem czym jest eklektyzm w modzie”, komentuje Daria Biedrzycka – stylistka Harper's Bazaar Polska, „Jako stylistka cenię eklektyzm w modzie, podoba mi się łączenie elegancji ze sportem. Sneakersy do maxi sukienki czy pięknie skrojonego garnituru – jestem totalnie na tak! Ale wersja Belli nie przemawia do mnie, może gdyby zamiast rowerowych leginsów założyła szerokie spodnie z wysokim stanem, przekonałaby mnie. Tej wersji nie kupuje”, dodaje. 

 

fot. Getty Images

A jakie jest Wasze zdanie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie