88-letnia ulubienica Hitchcocka właśnie została gwiazdą kampanii słynnej marki odzieżowej
Tippi Hedren w filmie „Ptaki” / fot. Getty Images

88-letnia ulubienica Hitchcocka właśnie została gwiazdą kampanii słynnej marki odzieżowej

Jak wygląda?
17.05.2018

Jeśli jesteście fanami dreszczowców na pewno doskonale ją znacie. W końcu to właśnie ona była główną gwiazdą trzymających w napięciu produkcji Alfreda Hitchcocka, z legendarnymi „Ptakami” na czele (z 1963 roku). Mowa o Tippi Hedren, matce Melanie Griffith i babci Dakoty Johnson, która z sentymentu do dawnej kariery w modelingu (w końcu przed rozpoczęciem kariery aktorskiej, czyli w latach 50. ubiegłego wieku regularnie pokazywała się na wybiegach), zgodziła się wziąć udział w najnowszej kampanii Gucci. A konkretnie sesji promującej kolekcję zegarków i biżuterii.

Ostatni pokaz Gucci chyba nie mógłby być dziwniejszy, a mimo to nas zachwyca

Tippi Hedren w filmie „Marnie” (1964 r.) / fot. Getty Images

88-letnia Tippi Hedren w kampanii akcesoriów Gucci

Gwiazda ekranu tym razem miała okazję wcielić się w rolę wróżki przepowiadającej przyszłość z kryształowej kuli. Przy okazji prezentując złote bransolety, pierścionki w kształcie węży i nie mniej zdobne kolczyki z najnowszej linii włoskiego domu mody. Ubrana w zjawiskową, wzorzystą sukienkę marki. Jak możecie się spodziewać, kampania jest więc prawdziwą ucztą dla oka. By się przekonać, zajrzyjcie do naszej galerii.

Internauci żartują, że dyrektor kreatywny marki, Alessandro Michele, lubi by wszystko zostało w rodzinie. W końcu w niedawnej kampanii skomponowanego przez niego zapachu „Bloom” pojawiła się właśnie Dakota. Pozytywnie komentują zaś to, że Gucci to kolejna światowej sławy marka, która podkreśla, że piękno nie ma wieku i do swojej kampanii angażuje modelkę w starszym wieku. Wystarczy przypomnieć sobie niedawne zdjęcia promujące bieliznę Calvina Kleina z Lauren Hutton w roli głównej. A Wy, co o tym myślicie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie