BAZAAR  z HP zapraszają na warsztaty ilustracji mody z Anną Halarewicz

BAZAAR z HP zapraszają na warsztaty ilustracji mody z Anną Halarewicz

Nauczcie się rysować pod okiem słynnej ilustratorki!
09.06.2018

Jeśli od zawsze skrycie marzyliście o karierze ilustratora modowego i nieśmiało rysowaliście modelki na marginesach zeszytów, mamy dla Was dobrą wiadomość – teraz jest szansa, by zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji swych planów. Wspólnie z firmą HP postanowiliśmy bowiem zorganizować warsztaty ilustracji mody, które poprowadzi słynna polska artystka Anna Halarewicz!

 

#cat #absynt#illustrator #annahalarewicz #white #workinprogress #watercolor #portrait

Post udostępniony przez Anna Halarewicz (@annahalarewicz)

Mariaż sztuki i technologii

Będzie to doskonała okazja nie tylko, by pod okiem eksperta zrobić swoje pierwsze szkice, odnaleźć własny styl oraz pozbyć się złych przyzwyczajeń, ale i... przetestować najnowsze technologie. Na miejscu można bowiem będzie wypróbować najnowszy notebook HP Pavilion x360, będący doskonałym połączeniem laptopa oraz tabletu, dodatkowo wyposażony w specjalny rysik, pomocny wszystkim twórcom i pasjonatom sztuki.

Co zrobić, by wziąć udział w warsztatach ilustracji Bazaar i HP?

Warsztaty odbędą się w sobotę 16 czerwca 2018 roku w strefie The Designer Gallery w warszawskiej Galerii Mokotów w godzinach 12.00-15.00. Co trzeba zrobić, aby w nich uczestniczyć? To proste, wystarczy wysłać do nas maila z uzasadnieniem, dlaczego właśnie Wy powinniście wziąć w nich udział. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem: magdalena.zawadzka@harpersbazaar.pl od 9 do 15 czerwca do godziny 9.00. A jeśli macie już jakieś doświadczenie w ilustrowaniu, koniecznie nam o tym wspomnijcie. Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy kilka najlepszych i to właśnie z ich autorami spotkamy się podczas wydarzenia. Bądźcie tam z nami!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie