Christina Aguilera w koszuli polskiego projektu
fot. materiały prasowe

Christina Aguilera w koszuli polskiego projektu

Wystąpiła w niej podczas koncertu w Los Angeles
14.06.2018

Christina Aguliera w Epuzer

Kolejna dobra wiadomość zza oceanu. Christina Aguilera podczas swojego ostatniego koncertu w Los Angeles miała na sobie ekstrawagancką koszulę w panterę od polskiej marki Epuzer. Brandu, który w naszym kraju ma już stałą rzeszę wielbicielek, również wśród celebrytek.

Epuzer to kolejna marka, która stawia na zagraniczne gwiazdy i światowe rynki. Magda Butrym, Local Heroes, Lilou czy MSBHV to tylko niektóre z przykładów, które zaznaczają miejsce naszego kraju na globalnej mapie modowej. Niemal każdego dochodzą do nas miłe wieści. Ostatnio V Magazine napisał o marce Natalii Maczek, że dzięki niej Warszawa znalazła się na językach świata, a w zeszłym miesiącu Sandra Bullock pojawiła się na czerwonym dywanie w Hollywood w kolczykach Lilou. 

Dla przypomnienia! To nie pierwsza przygoda Christiny Aguilery z polskim projektem. Na początku lat 2000., obok Brada Pitta, była jedną z gwiazd, które nosiły okulary przeciwsłoneczne Arkadiusa. 

 

Sandra Bullcock w polskim projekcie

 

Ubrania Epuzer można kupić przez internet. Koszula Chad Leopard, którą na LA Pride miała na sobie artystka kosztuje 4650 złotych.

 

fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie