Na wybiegu u Dolce & Gabbana pojawiły się one, sprawiając że show przejdzie do historii
fot. ImaxTree / agencja Free

Na wybiegu u Dolce & Gabbana pojawiły się one, sprawiając że show przejdzie do historii

Ikony!
18.06.2018

O duecie włoskich projektantów Domenico Dolce i Stefano Gabbana ostatnimi czasy głośno było przede wszystkim za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi tego ostatniego. Który niedawno uderzył choćby w samą Selenę Gomez, wywołując tym samym oburzenie licznego grona jej fanów.
Teraz kreatorzy zaskoczyli ponownie – tym razem jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dziś wszyscy więc mówią o ich najnowszym pokazie, który właśnie odbył się w Mediolanie podczas tygodnia mody męskiej. I choć, zgodnie z profilem wydarzenia, prezentowano kolekcję na wiosnę-lato 2019 stworzoną z myślą o płci brzydszej, na wybiegu nie zabrakło też kobiet. I to takich, których obecności podczas imprezy byście się nie spodziewali. W końcu to już prawdziwe legendy!

Monica Bellucci i Naomi Campbell w pokazie Dolce & Gabbana na wiosnę-lato 2019

Po pierwsze, na wybieg wróciła bowiem ikona modelingu lat 90. Naomi Campbell. Po drugie, nie zabrakło też największej seksbomby ostatnich lat – Moniki Bellucci (ambasadorki marki). To właśnie one skradły uwagę gości show, nie tylko lansując jeden z najgorętszych trendów obecnego i nadchodzącego sezonu, czyli damskie garnitury, ale i wspólnie z projektantami wychodząc w finale pokazu. A brawom nie było końca. 

fot. ImaxTree / agencja Free

fot. ImaxTree / agencja Free

Nie było to jednak jedyne zaskoczenie tego wieczoru. Nietypowych modeli i modelek pojawiło się bowiem więcej. Projektanci, których główną inspiracją była miłość, zaprosili bowiem do współpracy zaprzyjaźnione pary (niezależnie od orientacji), a nawet całe rodziny. Nie zabrakło też... babć. Wszystkich połączyło pozytywne nastawienie do życia i, oczywiście, zamiłowanie do mody najwyższej jakości.

Stefano Gabbana jako jedyny w branży mówi całą prawdę

fot. ImaxTree / agencja Free

fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie