Teraz nie wyobrażamy sobie życia (spania) bez projektów tej marki
fot. materiały prasowe

Teraz nie wyobrażamy sobie życia (spania) bez projektów tej marki

Poznajcie wyjątkowy brand sleeples in Warsaw
22.06.2018

Poznajcie sleepless in Warsaw

W Polsce powstaje wiele brandów, które powielają schematy – T-shirty z nadrukami, dzianinowe sukienki i tym podobne. Całe szczęście jest też i sleepless in Warsaw. Marka bowiem powstała z myślą o śnie i wypoczynku. Jej celem jest dbanie o ich jakość, ale też o to, aby przejście ze snu w tryb dzienny i z dnia w sen było płynne i nie stanowiło zmiany naszego stylu czy upodobań, „Naszym hasłem jest «niebanalnie do spania i niespania». Przewrotnie o naszych piżamach mówimy, że są do spania i niespania. Zależało nam na tym, aby nie były one «tylko» piżamami, bo wiemy, że one nie służą jedynie do spania.

Życie na najwyższych obrotach sprawia, że wieczory i poranki to często jedyna pora kiedy możemy w pełni poświęcić czas temu co lubimy najbardziej, bez względu na to czy są to zabawy z dziećmi, dobra książka, wieczorna filiżanki herbaty z ukochanym, późne śniadanie czy poranny kubek kawy w skąpanej słońcem kuchni. Do tego potrzebujemy odpowiedniego ubrania, które wpisze się w te cenne dla nas chwile”, komentuje specjalnie dla nas Magdalena Żukowska, współzałożycielka marki.

 


fot. materiały prasowe

Jak powstała marka?

„Znamy się od zawsze. Taka przyjaźń, jak nasza, to naprawdę solidna podstawa nie tylko do wspólnych wyjazdów, spotkań rodzinnych i świetnej zabawy, ale również do wspólnego budowania sukcesu zawodowego, a branża modowa, jak w przypadku wielu kobiet, zawsze nas interesowała”, mówi Katarzyna Aleksandrowicz, „Cenimy podobne wartości, uwielbiamy spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, dbamy przede wszystkim o jakość czasu spędzanego z najbliższymi. Uwielbiamy wspólne poranki, późne śniadania jedzone w słońcu na tarasie, wieczorne zabawy z dzieciakami, potwory łaskotkowe na kanapie, wspólne czytanie książek, wieczory filmowe”, dodaje.

„Aby w pełni cieszyć się tymi chwilami potrzebujemy odpowiedniego ubioru, w którym jest nam wygodnie, ale w którym również czujemy się atrakcyjnie. Nie chciałyśmy iść na kompromis, chciałyśmy czuć się  atrakcyjnie, ale i komfortowo. Nie znalazłyśmy na rynku nic, co by wpisywało się w te nasze małe przyjemności, dlatego z myślą o wygodnym spaniu, wieczornych szaleństwach i leniwych porankach,  stworzyliśmy kolekcję piżam. I tak powstało sleepless in Warsaw”, mówią założycielki. 

Warszawska bezsenność

Idea z jakiej zrodziła się marka dodaje jej tylko magii. Produkty bronią się same! Sprawdziłyśmy na własnej skórze. sleepless in Warsaw jest dla tych, którzy uciekają od rzeczy banalnych, dla których jakość i wzornictwo idą w parze nie tylko w ciągu dnia, dla których sen jest kolejną fazą doby, podczas której nadal chcą być sobą. Marka stworzyła kolekcję piżam, którą uzupełnia homewear, a także szlafroki. A do tego wszystkie materiały i dodatki w 100% pochodzą z Polski.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie propozycje marki:

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie