Polska marka lansuje najmodniejsze połączenie tego lata
Roboty Ręczne, wiosna-lato 2019 / fot. Michaela Metesová / Bulletproof Warsaw

Polska marka lansuje najmodniejsze połączenie tego lata

Roboty Ręczne promują trend w swojej najnowszej kampanii
20.06.2018

Po raz pierwszy w ofercie marki słynącej z robionych na drutach swetrów, pojawiły się w ubiegłym roku. I spotkały się z tak ciepłym przyjęciem, że zostały na dłużej. Do dziś zresztą, każda dostawa znika w mgnieniu oka, a na nową czeka cała lista chętnych. Nic dziwnego, wiklinowe koszyki, bo o nich mowa, noszone zamiast tradycyjnych torebek, to jeden z najsilniejszych obecnie trendów. Nie bez znaczenia jest jednak sposób ich noszenia. Roboty Ręczne znają jednak najświeższą stylizacyjną tendencję i lansują ją w swojej najnowszej kampanii „Daydreaming”. Na naszych łamach macie okazję zobaczyć ją po raz pierwszy. 

Polska marka lansuje sukienki, bez których latem się nie obejdziecie

Kampania Robotów Ręcznych na lato 2018

By nie trzymać Was dłużej w niepewności, zdradzamy, że chodzi o połączenie wiklinowych akcesoriów z... bielą – i nie ma znaczenia czy postawicie na zwiewne, koronkowe sukienki, dzianinowe spodnie o szerokich nogawkach czy miękkie pulowery. Grunt by ubrania utrzymane były w jasnych odcieniach (oprócz śnieżnej bieli dozwolone są także tonacje piaskowe). Kampania polskiej marki jest zresztą najlepszą podpowiedzią, koniecznie zajrzyjcie więc do naszej galerii.

Roboty Ręczne, wiosna-lato 2019 / fot. Michaela Metesová / Bulletproof Warsaw

Zwłaszcza, jeśli chcecie wprowadzić się w błogi nastrój, jaki towarzyszy modelkom ze zdjęć. Dziewczyny nie przejmują się bowiem obiektywem – cieszą się szczęśliwymi chwilami spędzanymi na łonie natury i myślą o niebieskich migdałach. Czyli robią dokładnie to, co i my mamy w planach podczas wakacji. I nam także towarzyszyć będą urocze koszyczki Robotów – wykonane ręcznie przez polskich rzemieślników, z najwyższej jakości wikliny. Warto w nie zainwestować, bo ich klasyczny design nie ma daty ważności. Do koszyczka warto schować między innymi siatkową torbę (jak te noszone na zakupy przez naszych dziadków). Ją także znajdziecie w ofercie marki, a może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. Niezastąpiona jest choćby... na Instagramie.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie