Ulubiony podkład Meghan kupicie w Polsce (użyła go  również w dniu ślubu)
fot. Getty Images

Ulubiony podkład Meghan kupicie w Polsce (użyła go również w dniu ślubu)

Makijażysta księżnej zdradził pewną tajemnicę
04.07.2018

Meghan Markle i ulubiony podkład do twarzy

Daniel Martin, makijażysta księżnej Sussex, odpowiedział ostatnio na pytanie, które nurtowało od kilku miesięcy kobiety na całym świecie (na pewno kilka się takich znalazło). Mianowicie, plotki głosiły, że Meghan Markle w dniu swojego ślubu z księciem Harrym sama się umalowała. Niestety ta wręcz romantyczna historia nie była prawdziwa, a doskonałym makeup no makeup księżnej zajął się profesjonalista. Jednak czym zrobił makijaż niemal doskonały, który podkreślił jej urodę, ale nie zakrył np. uroczych piegów?

Podobno podkład, którego używa Meghan Markle to Dior Backstage Face and Body Foundation. Chodzi o lekki fluid z najnowszej kolekcji Diora, która niedawno trafiła do sprzedaży w naszym kraju. Linia Dior Backstage to tańsza linia tej luksusowej marki, która cenowo dostępna jest szerszej rzeszy maniaczek makijażu. Za podkład w sieci Sephora należy zapłacić ok. 150 złotych, zamiast ok. 230 złotych za klasyczną wersję np. Dior Diorskin Forever.

Makijażysta Meghan wybrał jeden z 40 dostępnych odcieni podkładów Dior Backstage. Mając tak szeroką gamę kolorów, można doskonale dopasować go do tonu skóry twarzy. Nic więc dziwnego, że była aktorka i aktualna księżna Sussex wyglądała tak promiennie i naturalnie. Skusicie się?

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie