Wyprzedaże u polskich projektantów. Na co polujemy?
fot. materiały prasowe

Wyprzedaże u polskich projektantów. Na co polujemy?

Zakupowe polowanie czas zacząć
10.07.2018

Wyprzedaże u polskich projektantów

Czas letnich promocji to zawsze miły okres. Tym bardziej, że właśnie podczas wyprzedaży można upolować prawdziwe perełki, w szczególności u polskich projektantów. Wtedy i oni dają się ponieść światowym tendencją i obniżają ceny. Czasem nawet i 70 proc. Właśnie teraz możemy złapać prawdziwą okazję i kupić wyjątkową, designerską rzecz w sieciówkowej cenie.

„Z sezonowej wyprzedaży wybrałam bluzę z kapturem Femi Stories – wygodną, wykonaną z grubej dresówki dzięki zabudowanemu dużemu kapturowi idealnie sprawdzi się w sierpniowe wieczory nad polskim morzem. A także małą czarną od Ani Kuczyńskiej, która jest inna niż wszystkie dzięki stójce i rozcinanym mankietom. Projektantka po raz kolejny udowodniła, że diabeł kwi w szczegółach”, komentuje Gabriela Czerkiewicz z Harper's Bazaar Polska.

„Na wyprzedażach zapoluję na rzeczy uniwersalne – takie, którymi będę mogła się cieszyć także w kolejnych sezonach, bo... nie podlegają bieżącym trendom. Wybrałam kostium w stylu retro Bodymaps, do którego założę złotą bransoletkę na nogę Umiar. w oko wpadła mi też sukienka z bawełny organicznej od Wearso. Nie wiem tylko jeszcze, czy zdecydować się na czarną czy w zgniłozielonym kolorze” – dodaje Magdalena Zawadzka, redaktor HarpersBazaar.pl.

Do naszej galerii trafiły również piękne sukienki od Bizuu i Bunny The Star. Modele, które sprawdzą się nie tylko w czasie tegorocznego lata. Zwiewne typowo wakacyjne mini to inwestycja na lata. Ponadto warto właśnie teraz wybrać się na zakupy w poszukiwaniu butów, np. w L37 kupicie modele na jesień, za które zapłacicie niecałe 140 złotych! Ręcznie wykonane w Polsce? Może warto się zastanowić?

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie