Marzy Wam się kariera w branży mody? Nie przegapcie tego wydarzenia
Łódź Young Fashion Award 2017; projekt: Stefan Kartchev / fot. materiały prasowe

Marzy Wam się kariera w branży mody? Nie przegapcie tego wydarzenia

My będziemy na pewno!
09.07.2018

Pierwsza edycja odbyła się ubiegłego roku. I musimy przyznać, że zrobiła na nas ogromne wrażenie. To właśnie tam po raz pierwszy zetknęłyśmy się z surrealistyczną twórczością absolwenta antwerpskiej Akademii Sztuk Pięknych, Stefana Kartcheva, zachwyciłyśmy się rzemiosłem Chen Zhi czy odkryłyśmy Jana Chodorowicza. Tym bardziej nie możemy się więc doczekać kolejnej odsłony. Finał drugiej edycji konkursu Łódź Young Fashion Award, bo właśnie o nim mowa, zaplanowany jest na 20 października. A Wy wciąż macie szansę, żeby wziąć w nim udział. Zgłoszenia można bowiem przesyłać do 22 lipca!

International Contest – Łódź Young Fashion Award 2018 – Konkurs dla młodych projektantów mody

Warto, bo na laureata czeka nagroda pieniężna w wysokości 30 000 euro (konkurs ma charakter międzynarodowy). A z pierwszych rzędów kolekcję oglądać będą przedstawiciele najważniejszych mediów w branży, a także uznani już projektanci. Hasło przewodnie tegorocznej edycji – „Freedom (Wolność)” zachęca tym bardziej. Nie wahajcie się więc, by zapoznać się ze szczegółami konkursu. Wystarczy zajrzeć na stronę Lodzyoungfashion.com.

Konkurs odbędzie się w ramach Łódź Young Fashion — największego chyba w kraju wydarzenia mającego na celu promocję młodych projektantów mody, a współtworzonego przez miasto Łódź i tamtejszą Akademię Sztuk Pięknych. Obok finału konkursu Łódź Young Fashion Award na gości imprezy czeka Gala Dyplomowa ASP, znany od lat konkurs dla projektantów „Złota Nitka”, a także emocjonujący pokaz z cyklu Bra Day, czyli Breast Reconstruction Awareness Day. Nie zabraknie też warsztatów i wystaw towarzyszących. Stay tuned!

Łódź Young Fashion Award 2017 – kolekcja Chen Zhi / fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie