Masenso, czyli polska marka, której nie da się zaszufladkować
fot. materiały prasowe

Masenso, czyli polska marka, której nie da się zaszufladkować

Poznajcie Malwinę Pietraszewską i jej projekty
12.07.2018

Poznajcie polski koncept Masenso

Masenso to kolejna polska marka, na którą chciałybyśmy zwrócić Waszą uwagę. Jesteśmy pewne, że ten ciekawy koncept stworzony przez wyjątkową kobietę przypadnie Wam do gustu. Zatem jakie jest Masenso?

Masenso to marka stworzona przez Malwinę Pietraszewską, która powstała z chęci stworzenia czegoś swojego od podstaw, „Najchętniej nosimy rzeczy, w których czujemy się komfortowo i kobieco, to właśnie przekazujemy w naszych projektach. Dbamy o detale oraz najwyższą jakość, wszystkie ubrania tworzymy w Polsce. Niektóre z rzeczy pojawiają się w niewielkich ilościach, tak abyś dostała coś unikalnego i wyjątkowego. W kolekcji znajduje się także limitowaną kolekcję legginsów z autorskimi grafikami Uli Kierwiak”, komentuje Malwina specjalnie dla Harper's Bazaar.

Początki Masenso nie są odosobnionym przypadkiem, znudzona życiem korporacyjnym młoda kobieta postanawia zawojować świat na własną rękę, „ Po odejściu z pracy miałam wiedzę, jak można zorganizować firmę – nowo powstającą firmę od strony formalnej i zapanować nad dokumentami. Największym wyzwaniem okazało się jednak to, jak marka ma wyglądać od strony kreowania i produkcji odzieży. Tego musiałam uczyć się na bieżąco i w dużej mierze na swoich błędach”, dodaje właścicielka Masenso.

 

 

Jak każda młoda marka, Masenso również ewoluuje z sezonu na sezon, „Z początku w moich projektach i pomysłach królowała odzież tak zwana domowa – sleep&lounge, bo tego brakowało na polskim rynku, ale w tym roku chyba bardziej poszłam za głosem serca i tak powstała kolekcja wiosna-lato z sukienkami, wiązanymi koszulami (idealnymi na plażę) i spodniami culottes, które uwielbiam. Poszukuję także oryginalnych akcesoriów, które podkreślają charakter kolekcji. W najnowszej są to ręcznie robione torebki. Jak każda kobieta jestem zmienna więc daję sobie przestrzeń na nowe pomysły i nie zamierzam szufladkować swojej marki”, dodaje.

Malwina Pietraszewska  skupia się na tym, aby marka była kojarzona z dobrymi materiałami i wykonaniem. Rzeczy Masenso pojawiają się w limitowanych ilościach przez co dają namiastkę unikatowości, która w dzisiejszej modzie jest tak ważna.

Trzymamy kciuki za rozwój marki, a wam polecamy zajrzeć do naszej galerii i obejrzeć najnowszą sesję wizerunkową.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie