Noworoczne postanowienia w świecie mody
Od lewej: @zuzkakuczynska, @joannaprzetakiewicz, @bijochzuzanna, @michal_marciniak, @martadixiedyks, @jagahupalo, @inalekiewicz, @robert_kupisz, @dariiaday

Noworoczne postanowienia w świecie mody

Zapytaliśmy osoby z branży o ich plany, cele i nadzieje na 2016 rok
01.01.2016

Joanna Przetakiewicz, założycielka marki La Mania

Marzę o tym, aby się lepiej zorganizować, mieć więcej czasu dla bliskich i siebie samej i zacząć chodzić wcześniej spać.

 

Zuza Bijoch, modelka

Nienawidzę czekać, jak sobie coś postanowię, robię to od razu. Ale na pewno w nowym roku chciałabym podróżować więcej nie ze względu na pracę, ale dla siebie, w nieoczywiste miejsca, poza szlakami turystycznymi.

 

Ina Lekiewicz, stylistka

Moje noworoczne postanowienie: zrobić wielką czystkę w szafie i wyprzedaż ubrań. Czas dać pięknym, a niestety nienoszonym ubraniom nowe życie w szafach nowych właścicielek i zwolnić miejsce na nowości przyszłego sezonu. Numer 1 na liście: ubrania z kolekcji Hillier Bartley i akcesoria Gucci.

 

Dariia Day, wizażystka

Mam całą listę postanowień! Zawsze pracuję nad samodoskonaleniem.

 

Robert Kupisz, projektant

Nie lubię robić planów tylko ze względu na to, że zbliża się nowy rok, nie odkładam marzeń na tę konkretną datę. W życiu chodzi o odwagę i konsekwencję w realizowaniu celów, pracę nad sobą i absolutnie nie wolno z tym czekać do nowego roku. Trzeba wyzbyć się lęków i już kolejnego dnia zrobić ten pierwszy krok. Lepiej całą energię skupić na działaniu niż na planowaniu.

 

Jaga Hupało, stylistka fryzur

Sfinalizować długoterminowe projekty zawodowe oraz rozpocząć te, które póki co oczekują w kreatywnej poczekalni na ul. Burakowskiej 5/7, czyli w naszej Pracowni. Prywatnie - „my body, soul and heart must be art”.

 

Marta Dyks, modelka

Moim corocznym noworocznym postanowieniem jest nierobienie postanowień. Nigdy się nie sprawdzają, a lepiej motywować się codziennie i stawiać przed sobą nowe zadania przez cały rok.

 

Zuza Kuczyńska, założycielka marki Le Petit Trou

Mam ogromne plany wobec Le Petit Trou. Marzę o powiększeniu kolekcji o męską bieliznę, kostiumy kąpielowe, rozszerzeniu linii świec. Chciałabym otworzyć też sklep. Jeśli chodzi o mnie, to chciałabym znaleźć więcej czasu dla siebie, zabrać się za jakieś ćwiczenia oraz znaleźć czas na więcej wyjazdów.

 

Justyna Komorek, junior PR Manager w marce H&M

 Postanowienie noworoczne? Triathlon. Ale pierwszym krokiem będzie nauka i doskonalenie pływania z instruktorem, czyli trening, trening i jeszcze raz trening.  Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale to jest moje marzenie na 2016 rok.

 

Michał Marciniak, założyciel firmy Black Tie

Dla mnie był to bardzo trudny rok zawodowo i prywatnie, ale dzięki temu zdobyłem nowe doświadczenia i odnalazłem się w nowych, niełatwych sytuacjach. Dużo się nauczyłem i chcę wykorzystać tą wiedzę, by żyć lepiej i bardziej świadomie. Planuję mieć dla innych więcej cierpliwości, empatii, uśmiechu i pozytywnej energii. Jestem w pełni gotowy na wyzwania, możliwości i zmiany które przyniesie nowy rok. Mój cel to mieć więcej czasu na relaks, uprawiać więcej sportu, żyć zdrowo. Całym sercem wierzę, że 2016 będzie udanym rokiem. Czego wszystkim serdecznie życzę.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie