Autorka „Diabeł ubiera się u Prady” o tym, dlaczego ekranizacja powieści ją rozczarowała
fot. Getty Images

Autorka „Diabeł ubiera się u Prady” o tym, dlaczego ekranizacja powieści ją rozczarowała

Fani są zaskoczeni
11.07.2018

Lauren Weisenberger o filmie „Diabeł ubiera się u Prady”

Autorka kultowej książki, na której podstawie powstał jeszcze bardziej kultowy film, wypowiedziała się ostatnio na temat ekranizacji jej powieści. Dla wielu film, klasyk lat 2000. jest bez skazy, ale co na jego temat myśli sama Lauren Weisenberg?

„Miałam naprawdę bardzo niewielki wpływ na jego wygląd. Jednak uwielbiam ten film i uważam, że jest naprawde dobry, powiedziała w rozmowie z brytyjskim Cosmopolitan, „Jednak nie podoba mi się to, że twórcy dali Mirandzie ludzką twarz. Rozumiem, że Meryl Streep chciała zagrać wielowymiarową postać, bo jest największym talentem jaki znamu, ale naprawdę pisząc książkę nigdy nie wyobrażałam sobie Mirandy Priestly płaczącej w pokoju hotelowym czy zwierza się Andy (przyp. aut. bohaterce granej przez Anne Hathaway). Myślałam wtedy «serio? ona płacze? Wątpię!»”, dodała Lauren Weisenberg.

 

Poznaj kontynuację „Diabeł ubiera się u Prady”

 

Film z Meryl Streep, Anne Hathaway i Emily Blunt w rolach głównych wciąż jest jednym z naszych  ulubionych filmów z modą w tle. Jednak niedługo do księgarni trafia kolejna powieść Lauren weisenberg „The Wives”, która rozgrywa się dekadę po wydarzeniach opisanych w „Diabeł ubiera się u Prady”. Już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży na Amazon za ok. 10 dolarów.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie