Fashionistki marzą teraz tylko o tych zegarkach
Gucci, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Fashionistki marzą teraz tylko o tych zegarkach

Z nami włącznie!
12.07.2018

Mają okrągłą tarczę i szeroką skórzaną bransoletę, łączą w sobie nowoczesność i zamiłowanie do sztuki, przyciągają uwagę oryginalnymi zdobieniami, a do tego występują w trzech modnych kolorach do wyboru – jasnoniebieskim, różowym i zielonym. A także – co, jak wiadomo, dla fashionistek bywa istotne – sygnowane są logo słynnego domu mody. Mowa o najnowszych zegarkach Gucci z kolekcji Le Marche des Merveilles, które odkąd tylko pojawiły się w sprzedaży, wzbudzają wzmożone zainteresowanie fanek stylowych akcesoriów.

Już dawno żadna kampania nie wzbudziła w nas aż takich emocji

Kolekcja zegarków Gucci Le Marche des Merveilles

Każdy z trzech zegarków wchodzących w skład kolekcji przyciąga spojrzenia motywami nawiązującymi do tradycji włoskiego domu mody. Przede wszystkim wyróżnia je spektakularny nadruk przedstawiający węża – głowa zwierzęcia zdobi tarczę, a ogon ciągnie się przez całą długość bransolety. Pojawia się także charakterystyczna dla marki pszczoła, wskazująca godzinę 12.00 oraz monogram GG stanowiący zwieńczenie sekundnika. 

fot. materiały prasowe Gucci

Linia adresowana jest do miłośników najwyższej jakości, którzy równie dużą wagę przywiązują do aktualnie panujących trendów. W końcu wszystkie występujące na zegarkach motywy pojawiają się także w kolekcjach marki prezentowanych na wybiegu. Jeśli więc marzycie, by stać się częścią świata Gucci, może warto zacząć od sprawienia sobie zegarka. Za model z najnowszej kolekcji zapłacicie 4140 zł. Naszym zdaniem wart jest swojej ceny.

Grzechy dynastii Gucci

fot. materiały prasowe Gucci

fot. materiały prasowe Gucci

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie