W te rzeczy warto zainwestować już teraz, by być modną jesienią
Oscar de la Renta, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

W te rzeczy warto zainwestować już teraz, by być modną jesienią

4 trendy na jesień-zimę 2018/19, które dobrze znać już teraz
16.07.2018

Miło nam poinformować, że dla fashionistek nastał prawdziwie szczęśliwy okres. Nie dość, że w najlepsze trwają właśnie wyprzedaże, to jeszcze wiele z rzeczy, które uda się podczas nich upolować równie modne będzie także w kolejnym sezonie. Trzeba tylko wiedzieć, na jakie postawić. Dlatego czym prędzej przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy 4 trendy, które choć obowiązują już teraz, jesienią będą u szczytu popularności. Warto więc przekonać się do nich jak najszybciej.

4 trendy na jesień-zimę 2018/19, które warto znać już teraz

1. Cętki

Tego lata absolutnym must-have jest zwiewna spódnica w cętki spod igły marki Realisation Par – która już została uznana za jedną z 8 rzeczy, do których należy 2018 rok. Wraz z nadejściem chłodniejszych dni, dołączy do niej dużo więcej ubrań w drapieżne wzory. Trend na największych światowych wybiegach lansowali bowiem m.in. Calvin Klein, Bottega Venetta czy Givenchy. Wiemy już więc, że obok cętek leoparda modne będą także paski zebry lub tygrysa. Stylizacje nabiorą pazura!

Givenchy, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

2. Kratka 

Alternatywa dla zwierzęcych printów? Kratka! Deseń nie nudzi nam się już od kilku sezonów. Po tej w tęczowych kolorach, a także w wersji gingham, wracamy do klasyki i inspirujemy się Szkocją. Kochamy też kratkę w szaro-różowych barwach.

Creatures of Comfort, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

3. Czerwień

Potrafi dodać odwagi i seksapilu, nie dziwi więc, że wciąż sięgają po nią projektanci. Do swoich kolekcji na jesień-zimę 2018/19 zaprosili ją m.in. Tibi, Oscar de la Renta czy Mother of Pearl.  I sugerują, by nosić ją w wydaniu od stóp do głów.

5 intrygujących połączeń kolorystycznych, które będą hitem nadchodzącego sezonu

Oscar de la Renta, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

4. Powłóczyste sukienki

Na wyprzedażach poszukajcie tych w folklorystycznym wydaniu. Niech zdobią je hafty, drobne falbany i koronki. W ramach inspiracji przypomnijcie sobie odcinki „Domku na prerii”. Albo obejrzyjcie zdjęcia z jesienno-zimowego pokazu Calvina Kleina.

Calvin Klein, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie