Moda na nową długość nogawek. Zapomnijcie o 3/4 czy tych przed kostkę
fot. ImaxTree / FREE

Moda na nową długość nogawek. Zapomnijcie o 3/4 czy tych przed kostkę

Kolejny relikt z przeszłości powraca...
25.07.2018

Moda na tę długość nogawek się przyjmie?

Przez ostatnie kilka sezonów świeciłyśmy kostkami. Niezależnie czy była to zima, czy lato. Nogawki kończyły się w najlepszej opcji na wysokości kostki. Dzięki temu można było zaprezentować ekstrawaganckie botki czy kolorowe skarpety. Teraz i w tej kategorii nadchodzi moda z początku lat 2000., kiedy to targałyśmy nogawkami po asfalcie. 

Długość ta jest komplementująca sylwetkę, gdyż optycznie wydłuża nogi, w przeciwieństwie do tych przykrótkich, które najlepiej wyglądały ze szpilkami. Dla odmiany za długie nogawki, marszczące się przy stopie sprawiają wrażenie, że sylwetka jest cięższa, warto zatem kontrastować je z obcisłymi topami lub T-shirtem włożony za pasek. W ten sposób podkreślimy odpowiednio naturalne proporcje i wizualnie odciążymy sylwetkę.

 

Jeans wraca w nowej odsłonie – tego jeszcze nie było

 

Moda na za długie spodnie dotyczy przede wszystkim jeansów. Jednak, jak donoszą wieści z ulic, trend na tego typu krój dotyczy rownież spodni materiałowych i dresów. Influencerki noszą je do wysokich obcasów, wydłużając nogi. Hitem jest jednak noszenie pomarszczonych nogawek do płaskich butów, tak jak robiłyśmy do piętnaście lat temu. Co W na to?

 

fot. ImaxTree / FREE

fot. ImaxTree / FREE

fot. ImaxTree / FREE


fot. ImaxTree / FREE

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie