Zaskakujący (i najmodniejszy obecnie) sposób na minispódniczkę
fot. Getty Images

Zaskakujący (i najmodniejszy obecnie) sposób na minispódniczkę

Jak ją noszą dziewczyny z branży mody?
08.08.2018

Odkąd kilka sezonów temu zapanował boom na powłóczyste sukienki maksi, po minispódniczkach słuch zaginął. Aż do teraz, kiedy powróciły na fali popularności mody z przełomu lat 60. i 70. Najlepiej  więc postawić na te w trapezowym wydaniu. Zamszowe, ze skóry gładkiej, a nawet jeansowe. Lekko strzępiące się, zawiązywane niczym gorsety albo klasyczne – monochromatyczne i bez zbędnych ozdób. Trzeba wiedzieć jednak także, nie tylko, jakiej powinny być długości (bo w tej kwestii nastąpiła rewolucja), ale i jak je stylizować w zgodzie z trendami. A więc przychodzimy z pomocą.

Jak nosić spódniczkę mini latem 2018 – Pomysł na stylizację

Wystarczy wziąć przykład z topowych influencerek: Jessie Chanes, Aidy Domenech czy Jessiki Mercedes. I nie będzie to takie trudne, jesteśmy przekonane, że wszystko co potrzebne, by stworzyć najmodniejszą stylizację tego lata, już macie w swojej szafie. Oprócz minispódniczki potrzebna jest bowiem tylko jedna, klasyczna rzecz. A konkretnie – długa koszula w męskim stylu. Najlepiej w białym kolorze, choć popularnością cieszą się także te w pionowe paski (jakie modne były ubiegłego roku). Kolejny krok? Koszulę włożyć w spódniczkę, a następnie wyciągnąć ją od spodu tak bardzo jak się da (lub inaczej – mini założyć na koszulę) – chodzi bowiem o to, by fragment koszuli wyraźnie wystawał spod spódnicy. Zresztą zobaczcie same.

 

In love w/ this outfit

A post shared by Aida Domenech (@dulceida) on

Dzięki temu nie musicie się już martwić, że Wasza mini jest zbyt krótka (jak przed laty Posh-Spice), a efekt będzie bardzo intrygujący. Zwłaszcza, jeśli rozepniecie kilka górnych guzików koszuli, tak, by wyeksponować dekolt. I ozdobicie go złotymi łańcuszkami. To teraz kwintesencja trendów!

Jak nosić naszyjniki tego lata, by być w zgodzie z trendami?

fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie