Jesienne trendy uchwycone na niesamowitym tle polskich Tatr
fot. Mateusz Stankiewicz

Jesienne trendy uchwycone na niesamowitym tle polskich Tatr

Nie uwierzycie, że to polska sesja zdjęciowa
09.08.2018

Mistyczna opowieść ujęta w surowym krajobrazie

Kłębiące się chmury, mglista aura i przestrzeń zasypiającej natury – właśnie w takim otoczeniu zobrazowano najnowszą kampanię marki Lavard. Przepełnia ją jesienno-zimowy i… nieco tajemniczy nastrój stworzony przez scenografa Piotra Stachurskiego i fotografa Mateusza Stankiewicza.

fot. materiały prasowe

Ze względu na charakter kolekcji miejsce realizacji kampanii, tuż u podnóża Tatr, nie było dziełem przypadku. LAVARD od lat szczyci się wspieraniem polskiego rzemiosła, rodzinną tradycją oraz miłością do krawiectwa. Górska przestrzeń uosabia zresztą miejsce pochodzenia marki – Stare Bystre, czyli niewielką miejscowość położoną nad Dunajcem w Tatrach.

fot. materiały prasowe

Jesienne trendy wg Lavard

Krawiectwo Lavard w jesienno-zimowym wydaniu zyskuje surowego zacięcia, ale i mocnego wyrazu. Kolekcja to architektoniczne, a jednocześnie zwiewne i mocno transparentne kroje. Motywem przewodnim jest wełna, czyli fundament i znak rozpoznawczy górskiego rzemiosła. Naturalnemu wdziękowi materiałów towarzyszy elegancja i ponadczasowa dystynkcja.

Wśród męskich kreacji pojawiają się dwurzędowe i jednorzędowe płaszcze, geometryczne marynarki czy dodatki w postaci mocno wzorzystych poszetek. Z kolei w kolekcji damskiej królują długie płaszcze, ciepłe kurtki czy plisowane spódnice, mięsiste golfy z gęsto prążkowanej tkaniny i przedłużone spodnie typu culotte w klasyczną kratę.

 

fot. materiały prasowe

Paleta kolorów jest konformistycznie jesienna, którą bez trudu dopasujemy do aury, która ogarnie nasz kraj już niebawem. Mocne burgundy przechodzą w intensywne odcienie khaki aż po kredowe róże i nuty marmurowego granatu. Barwy stoją w bezpośrednim kontraście do koloru naturalnej wełny i neutralnych, lekko przydymionych bieli.

 

Płaszcze, marynarki, swetry, spodnie i dodatki LAVARD kupicie są w sieci,

w salonach firmowych oraz sklepach mutlibrandowych w całej Polsce.

 

ZOBACZ KOLEKCJĘ:

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie