Wskazujemy najmodniejsze botki na jesień 2018
fot. ImaxTree / agencja Free

Wskazujemy najmodniejsze botki na jesień 2018

Porcja trendów prosto z wybiegów
15.08.2018

Powracają co roku, gdy tylko na dworze robi się odrobine chłodniej. Eleganckie, a jednocześnie wygodne idealnie sprawdzają się w sezonie przejściowym, zwłaszcza że można je nosić zarówno do spodni (od rurek po dzwony), jak i sukienek czy spódnic. Botki, bo o nich mowa, pojawiły się więc także w najnowszych kolekcjach światowej sławy projektantów. W dodatku, w bardzo spektakularnym wydaniu. Gwarantujemy, że nie przejdziecie w nich niezauważone. Wskazujemy więc najmodniejsze modele. 

Modne botki na jesień-zimę 2018/19

1. Trzewiki

Wiązane – nie tylko za pomocą klasycznych sznurówek ale i kolorowych plecionych krajek – stylistyką nawiązywać można zarówno do butów trekkingowych, jak i obuwia niczym z pałacu. Dlatego też równie często co z naturalnej skóry uszyte są z aksamitu, a nawet połyskującej satyny. W tym ostatnim wydaniu lansował je choćby Haider Ackerman. Fason promują jednak także Adam Selman, Bora Aksu czy Giorgio Armani.

Carven, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Giorgio Armani, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

2. Kowbojki

Najmodniejsze mają elastyczną cholewę delikatnie opinającą łydkę i niewysoki, ukośny obcas. Albo bardzo kolorowe. Widzieliśmy je w kolekcjach: Emporio Armani, Each x Other, Isabel Marant i Enfant Deprimes.

Kowbojki przeszły metamorfozę. W nowym wydaniu będą królować jesienią.

Each & Other, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Eamporio Armani, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

3. Cekinowe

Kto powiedział, że buty na jesień mają być nudne? W tym sezonie będziemy w nich olśniewać – i to dosłownie, bo najmodniejsze modele ozdobione są niezliczoną ilością cekinów. Nieważne czy małych czy dużych, grunt by były kolorowe i mieniące się przy każdym kroku. Alternatywa? Botki brokatowe. Te ostatnie skradły choćby show Chanel.

Manon Planche, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

4. Z kwadratowymi noskami

Moda z lat 90. powraca. Doskonale wie o tym Kendall Jenner.

Angel Chen, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

5. Z wężowej skóry

Lub w inne zwierzęce wzory. W końcu to jeden z silniejszych w tym sezonie trendów. Miu Miu, Drome czy Baldinini są co do tego zgodni. Na model upstrzony gepardzimi cętkami już latem postawiła sama Gigi Hadid.

Miu Miu, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Więcej modeli z wybiegów znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie