Kim Kardashian pozuje topless... promując nowy model butów Yeezy
fot. Getty Images

Kim Kardashian pozuje topless... promując nowy model butów Yeezy

Reklama w social mediach nie zna granic
15.08.2018

Kim Kardashian topless promuje buty

Odkąd 37-letnia gwiazda związała się z muzycznym geniuszem – Kanye Westem, odmieniła swój styl. Wyszła poza obowiązujące schematy i zaczęła dyktować trendy. Tak dzieje się do dziś. Chociaż na razie widzimy to jako ciekawe zjawisko, gwarantujemy, że będą o niej pisać w książkach, jako trendsetterce i mistrzyni manipulacji social mediami. Patrząc na jej Instagrama czy Twittera, przychodzi na myśl jedna rzecz – dla Kim Kardashian i Kanye Westa nie ma żadnych zasad i utartych granic.

Ostatnim przykładem tego zachowania jest niecodzienny sposób promowania najnowszej kolekcji Kanye Westa – Yeezy. Najnowszy model butów w maślanym kolorze Boost 350 V2 Kim Kardashian prezentuje od tyłu, leżąc topless na łóżku. Czy ktoś wcześniej w ten sposób lansował... obuwie?

 

Autorem zdjęcia jest Richard Kern, który stworzył również fotografię Kim, leżącej z dość nieskładnej pozie (zdjęcie poniżej), która stała się tematem przewodnim tysięcy memów. W modzie, tak i w fotografii panują pewne trendy – modelki pozują w charakterystyczny sposób, mają specyficzne miny. Czy właśnie teraz rozpoczęła się nowa era fotografii modowej? I na plakatach będziemy oglądać modelki z pustym wyrazem twarzy, lekkim opętaniem w oczach i układem ciała, jak ofiara wypadku samochodowego?

Nie wiadomo, jedno jest pewne! Kim i jej ludzie wiedzą co robią, bo na maślane sneakersy Boost 350 V2 od Yeezy czekają dziesiątki tysięcy osób. Właśnie przez tego typu niestandardowe promocje. A jak Wy je oceniacie?

 

 

Like butter. #Butter350’s #yeezy

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie