Teraz możesz odwiedzić atelier Givenchy osobiście!
fot. Givenchy haute couture, jesień-zima 2018/9 / fot. ImaxTree / agencja Free

Teraz możesz odwiedzić atelier Givenchy osobiście!

Zobacz, gdzie powstawała kultowa suknia ślubna Megan Markle
06.09.2018

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda praca w atelier haute couture z prawdziwego zdarzenia, w październiku będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby przekonać się o tym osobiście. LVMH ogłosiło właśnie, że aż 56 domów mody należących do koncernu w dniach 12-14 października tego roku odtworzy swoje drzwi dla zwiedzających.

Witajcie w domu!

Na liście nie mogło zabraknąć jednego z najsłynniejszych domów mody w portfolio LVMH – Givenchy. To właśnie w atelier haute couture francuskiej marki Hubert de Givenchy stworzył niezapomniane kostiumy Audrey Hepburn do kultowego filmu Śniadanie u Tiffany'ego, czy suknie na oficjalne wyjścia Jackie Kennedy. Ostatnią, najgłośniejszą kreacją, jaka powstała w atelier była suknia ślubna księżnej Sussex, którą zaprojektowała nowa dyrektor kreatywna Givenchy, Clare Waight Keller.

Hubert Givenchy i historie, które kryją się za jego ikonicznymi kreacjami 

Fot. Corbis / Getty Images

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie: www.lvmh.com/lesjourneesparticulieres. Tam też możecie dokonać rezerwacji. Obok Givenchy swoje atelier dla zwiedzających otworzą m.in.: Christian Dior, Fendi, Loewe i Louis Vuitton. Tego nie można przegapić!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie