Victoria Beckham świętuje 10-lecie swojej marki w najlepszy z możliwych sposobów
fot. Getty Images

Victoria Beckham świętuje 10-lecie swojej marki w najlepszy z możliwych sposobów

Bo bardzo zabawny!
10.09.2018

Może i się nie uśmiecha, ale nie brak jej poczucia humoru. Najlepszy dowód? Sesja zdjęciowa, jaką Victoria Beckham zorganizowała z okazji 10 urodzin swojej marki (my też jesteśmy w szoku, że to już 10 lat!). Pierwsze fotografie projektantka opublikowała właśnie na swoim instagramowym profilu.

Wyjątkowa kampania z okazji 10-lecia marki Victorii Beckham

Główna inspiracja? Legendarna już kampania Marca Jacobsa, której Victoria była główną gwiazdą. Zrealizowana dokładnie dekadę temu przedstawiała byłą Spicetkę między innymi siedzącą w papierowej torbie z logo Jacobsa. I to właśnie tamto zdjęcie Victoria postanowiła teraz odtworzyć. „Kiedy 10 lat temu Marc Jacobs uchwycił mnie wyskakującą z torby na zakupy, moja przygoda z branżą mody dopiero się zaczynała. Nie ma więc lepszego sposobu, by świętować okrągły jubileusz niż przypominając tamtą fotografię”. W efekcie powstała kampania autorstwa Juergena Tellera – niemieckiego fotografa, z którym Beckham współpracowała nie po raz pierwszy – przedstawiającą projektantkę we własnej osobie schowaną w papierowej torbie, tyle że sygnowanej już nazwą jej własnej marki. Jedyna różnica? Z torby wystaje nie głowa lecz nogi Victorii. Obowiązkowo w jej ulubionych szpilkach. Zresztą zobaczcie same:

Miranda Kerr i Victoria Beckham nie wychodzą bez nich z domu

Oprócz zdjęć na Instagramie Beckham pojawiło się także krótkie wideo, w którym zapowiada kolejną jubileuszową atrakcję. Tym razem przygotowaną wspólnie z Facebookiem. Z projektantką można pogadać bowiem... na Messengerze. I coś nam się wydaje, że to nie koniec niespodzianek.

Victoria Beckham w ulubionej stylizacji... Kim Kardashian

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie