Słynna francuska it-girl w zabawnym wideo polskiej marki
fot. Edward Berthelot / Getty Images

Słynna francuska it-girl w zabawnym wideo polskiej marki

Tańczy boogie!
18.09.2018

To tylko 59 sekund, a sprawiło, że nie możemy przestać tańczyć... boogie. Nic dziwnego, skoro do wspólnych pląsów po (raz kolejny) zapraszają dwie wyjątkowe gwiazdy – polska aktorka (jedna z gwiazd naszego wakacyjnego numeru) Joanna Kulig oraz słynna francuska it-girl, Jeanne Damas we własnej osobie! A wszystko to w najnowszym, drugim już filmie będącym częścią jesiennej kampanii polskiej marki Reserved.

Jeanne Damas i Joanna Kulig w kampanii Reserved na jesień-zimę 2018

Tego, że to nastąpi mogłyśmy spodziewać się już od jakiegoś czasu – wystarczyło uważnie obserwować profil marki na Instagramie. To właśnie tam sukcesywnie pojawiały się kolejne zdjęcia gwiazd, sprawiając, że coraz bardziej nie mogłyśmy doczekać się efektów. A te przeszłe nasze najśmielsze oczekiwania. Fabuła drugiego filmu z cyklu #ICanBoogie? Joanna Kulig dzwoni do Jeanne Damas, zamiast jednak rozmawiać umawiają się na wspólny taniec (bo na spacer też nie mają ochoty). I tańczą do francuskiej piosenki zespołu Polo & Pan „Coeur D’artichaut”.

Niezbędnik paryżanki, czyli podstawy francuskiego stylu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last call before Chapter II @joannakulig_official Coat: SH958-71X #ICanBoogie #Reserved #ReservedForMe #campaign #boogie #music #fashion #style #show #dance #coat #mood

A post shared by reserved (@reserved) on

 

A wszystko to w gmachu... Politechniki Warszawskiej! I nie musimy Wam chyba mówić, że nie tylko doskonale tańczą, ale i świetnie wyglądają, ubrane w limonkowy trencz (Kulig) i koralową garsonkę (Damas) – z najnowszej kolekcji Reserved. Nie będziemy jednak przedłużać – zobaczcie to na własne oczy. Warto! A my już odliczamy dni do kolejnego wideo z cyklu, które światło dzienne ujrzeć ma 27 września.

Jak odnieść sukces na Instagramie według paryżanek

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie